Podrywanie na ulicy

Jak Podrywać W Dzień – Park, Autobus, Przystanek, Galeria?


W artykule znajdziesz teksty na podryw i jak się zachowywać

OK., kwestia uwodzenia w dzień nieco różni się od uwodzenia w nocnych lokalach.

Po pierwsze, nocne lokale są łatwe. Pod warunkiem, że masz wprawę tej wiedzy w praktyce, bo w nich jest duży odsiew.

Jeżeli jesteś pod tym względem zielony, lokale nocne będą dla Ciebie najtrudniejszym miejscem.

Do klubu kobieta idzie z przyzwyczajeniem, a więc i nastawieniem, na ciągły podryw.

Stąd szybki wniosek dla Ciebie, że tych podrywów jest dużo i zachowując się oryginalnie, podchodząc z profesjonalnym podrywem i ekskluzywnym flirtem – jesteś mistrzem, bo wziąwszy pod uwagę poziom zalotów jaki tam panuje po paru głębszych – wystarczy być jednookim, by zostać królem w krainie ślepców.

Jeśli jednak nie masz wprawy praktycznej, lokal nocny będzie dla Ciebie środowiskiem trudnym, bo kobiety są tam nastawione na to że faceci próbują je podrywać i odsiew tych, którzy sobie nie radzą jest bardzo szybki.

W tym względzie ciekawym aspektem jest praktyka dzienna.


Jest trudniejsza o tyle, że w większości wypadków wymaga poświęcenia większej ilości czasu i wolniejszego poruszania się po modelu uwodzenia, wolniejszej eskalacji seksualnej, subtelniejszego dotyku.

Natomiast jest jednocześnie łatwiejsza o tyle, że kobiety nie są nastawione na bycie podrywaną w dzień, na ulicy, na rynku, w galerii handlowej.

A więc intrygujesz już na starcie, do tego nie jesteś poddawany tzw. szybkiemu odsiewowi. Bardzo dobry punkt startowy dla początkujących.

Z innej strony – kiedy idę po galerii robiąc zakupy i nagle zobaczę piękność która mnie zwala z nóg – przecież nie powiem sobie „ej, to nie klub nocny, nie wolno jej podrywać” – zostawiam zakupy i ląduję z nią na soczku w kawiarni, ewentualnie kontynuuję je z nią.

W jaki sposób praktyka dzienna różni się od nocnej?


Podam Ci 2 dobre sposoby na inicjację tzw. natychmiastowej randki w dzień.

Nazywam to natychmiastową randką, ponieważ wygląda to tak, że dostrzegam kobietę, która mocno mi się spodoba i kwadrans później… pije ze mną kawę, soczek, piwo, siedząc, rozmawiając, śmiejąc się.

Oczywiście weź pod uwagę prawo statystyki – nie ma czegoś takiego jak 100% skuteczności.

To jest dzień, każdy gdzieś idzie, może na coś czeka, może jest ograniczona czymś.

Ja też nie bzykam każdej, do której podejdę.

Natomiast nie ma problemu, aby wyjść z domu, podejść do 3-4 które Ci się naprawdę mocno spodobały i z którąś z nich wylądować na kawie, soczku, piwie czy lodach.

Dosiądź się.

Widzisz atrakcyjne kobiety przy stoliku w ogródku, galerii, kawiarni? Możesz się dosiąść.

Jak?

Wyobraź sobie, że stoisz w kolejce po, jakże zdrowego, hamburgera.

Masz nawet tylko chwilę by go zjeść, a przy jednym ze stolików 2 piękności wcinają jakieś podobne przysmaki.

Podejdź – „Cześć dziewczyny, w zasadzie wpadłem tu zjeść na szybko jakąś kanapkę i uciekam, ale zobaczyłem was i pomyślałem, że to bez sensu abym wcinał to samotnie jak jakiś desperat, kiedy dwie atrakcyjne kobiety siedzą obok, macie coś przeciw że zjemy razem?

W przypadku odpowiedniej prezentacji siebie, ubraniu, zachowaniu, pewności siebie, poczuciu humoru – czyli ogólnej praktycznej wprawie – usiądziesz bez problemu.

Możesz równie dobrze, w przypadku np. parku, piwnego ogródka, kawiarni wejść bezpośrednio – „Wybaczcie mi brak nieśmiałości, ale zobaczyłem was i nie mogłem się powstrzymać, żeby podejść i was poznać, jestem X”.

Możesz dosiąść się z pytaniem neutralnym, które ma za zadanie zacząć rozmowę, a temat i tak za chwilę zmienicie. Możliwości jest wiele.

Zatrzymaj ją i zainicjuj randkę.

Drugi sposób o którym Ci napiszę, to zatrzymanie idącej kobiety i zaproponowanie jej spotkania.

Statystyka jest słabsza, z tego względu, że ktoś kto idzie, zwykle idzie w konkretne miejsce i nie koniecznie ma czas.

Jednak czasem kiedy dziewczyna idzie po mieście, po galerii, spaceruje, robi zakupy, ma czas – zaskoczenie jej jest Twoim atutem.

Znów, masz cały wachlarz wariantów. Możesz otworzyć ją bezpośrednio.

Możesz też otworzyć ją pośrednio, zainicjować zwykły temat – „Cześć, krótkie pytanie, może Ty będziesz wiedziała, szukam tu jakiegoś naprawdę dobrego męskiego sklepu z ubraniami, wyglądasz mi na kogoś kto chyba lubi zakupy, zgadłem?

W czasie gdy rozmawiacie, nie prowadzisz tylko merytorycznej rozmowy, ale wyjątkowo zabawną i intrygującą konwersację przeplataną flirtem.

Następnie, po minucie rozmowy, przechodzisz do bezpośredniości – „Wiesz co, muszę Ci to powiedzieć, nie spotkałem jeszcze tak sympatycznej osoby, w zasadzie mogłaś mi po prostu merytorycznie odpowiedzieć na pytanie, a Ty zamiast tego sprawiłaś, że od kilku chwil śmiejemy się, mam mega uśmiech na twarzy i humor poprawiony na co najmniej połowę dnia.

Dodaj, „Jest 12.30 a ja jeszcze nie piłem dzisiaj kawy, co Ty na to żebyśmy usiedli sobie tam, ja wypiję kawę, Ty coś sobie zamówisz i pośmiejemy się 2 kwadranse, masz ochotę?

Umiejętność uwodzenia kobiet w dzień jest wyjątkowo inspirująca, ponieważ są kobiety, których nie spotkasz w nocnych lokalach.

Podobnie, kiedy masz np. przystanek autobusowy, albo jedziesz w autobusie / tramwaju / pociągu – zacznij od jakiegokolwiek prostego stwierdzenia do dziewczyny.

Niech to stwierdzenie będzie miało związek z tym, co dzieje się dokoła.

Np. „Nie wiesz czy autobus nr „25” już jechał?

I badasz reakcję.

Czy ona odpowiada zdawkowo, czy pełnymi 3 zdaniami na Twoje pytanie.

Skomentuj jednym zdaniem to co ona powiedziała i zakończ pytaniem otwartym, czyli takim, na które nie da się odpowiedzieć tylko „tak” lub „nie”.

Teraz – jeżeli dziewczyna Ci się rozgaduje, to jest otwarta na kontakt i budujesz z nią to dalej.

Jeżeli ona jest zamknięta na kontakt, możesz ćwiczyć, możesz działać jeśli ona naprawdę bardzo Ci się podoba.

Możesz też odpuścić i w ciągu 30minut znaleźć laskę, z którą będzie znacznie łatwiejszy początek, bo się rozgada do Ciebie.

F.

Podrywanie na ulicy
Latest posts by F. (see all)