Podrywanie dziewczyn

Jeśli chcesz nauczyć się skutecznie podrywać dziewczyny, rozumieć ich zachowanie i szukasz cennych wskazówek jak to zrobić, to znalazłeś się w idealnym miejscu. Tu znajdziesz tajniki profesjonalisty PUA- Pick Up Artist- artysty podrywu, który w ciągu kilku minut potrafi oczarować kobietę, a potem jeszcze przez długi czas wzbudzać jej ciekawość i pożądanie. Dzięki tym wskazówkom dowiesz się jak podrywać w internecie, na Facebooku, poprzez badoo lub na ulicy.

Z umiejętnością podrywania dziewczyn się nie rodzisz- nabywasz ją. Mówi się o tak zwanych naturalach, którym podrywanie dziewczyn przychodzi z łatwością, jednak to też jest kwestia praktyki. Oni ćwiczyli dość długo i na tyle często, że teraz robią, to jakby było to ich naturalne zachowanie lub wręcz wrodzone. Ty również możesz się tego nauczyć! Od tej chwili możesz pożegnać się z podejściem laika do tematu. Sprawdź moje artykuły, dzięki którym krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces uwodzenia.

Definicja podrywania

Jest to działanie mające na celu poznawanie nowych osób zazwyczaj płci przeciwnej prowadzenia z nią rozmowy w taki sposób, aby zdobyć jej zaufanie i dodatkowo zrobienia czegoś, na co oboje pozwalacie i jest to dla was oboje korzystne. Warto zwrócić uwagę na to, byś był autentycznym, nawet jeśli stosujesz różne techniki, a nie będziesz autentyczny to prędzej czy później wyjdzie, jaki naprawdę jesteś. Dodatkowo kobieta szybko wyczuje niespójność, jaką niesie Twoja niepewność, dlatego stosuj techniki i pracuj nad pewnością i autentycznością.

Dlaczego warto skorzystać z jego oferty – o nim

Jestem specjalistą w dziedzinie podrywania. Znajdziesz u mnie wiele ciekawych artykułach, które mogą pomóc Ci na początku drogi rozwojowej. Dodatkowo szkolenia, które u mnie znajdziesz, przygotowane są z dbałością o każdy szczegół, tak byś zwiększył swoje możliwości wśród atrakcyjnych kobiet. Dostaniesz ode mnie wszystkie niezbędne informacje o tym, jak podrywać w internecie, na ulicy lub przez portale randkowe.

Wyróżniam kilka technik podrywania:


Technika kwalifikacji

Kwalifikacja daje kobiecie pełne wrażenie, że to ona uwodzi mężczyznę.

Kwalifikując kobietę, podstawowym założeniem jest, że mówisz jej o takich rzeczach które Ty lubisz, a nie o takich które sądzisz, że będą jej imponować.

Kwalifikacja jest szybkim testem dla kobiety, który daje jej sytuacyjne wrażenie, że musi go jak najlepiej zdać.

Przyzwyczajenie jej do takiej sytuacji, kształtuje ramę relacji i zaangażowania między wami.

Kwalifikacja jest narzędziem flirtu, w formie pytania otwartego.

Jeżeli zapytasz kobietę „Ludzie dzielą się zazwyczaj na szalonych i nudnych. Powiedz mi, jaka najbardziej fascynująca przygoda Ci się ostatnio zdarzyła?” – ona poczuje potrzebę, aby wypaść przed Tobą jak najlepiej.

Technika zabrań


Pozwól się zdobywać, pozwól się docenić i pozwól kobiecie z którą nawiązałeś kontakt poczuć, że jesteś TYM modelem.

Flirt to zabawa. Zabawa we wzajemne zdobywanie. Tu nie tylko chodzi o to co zdobywasz, ale o sposób w jaki to robisz.

Wyobraź sobie, jak nagle z Twoich ust pada: „wiesz co, jak patrzę na Ciebie to już drugi raz wyobrażam sobie jak się całujemy… – ale nie możemy, za krótko się znamy.

Dodaj trochę wysublimowanej arogancji, odwróć role, rób z nią coś innego niż wszyscy którzy się do niej podlizują.

To zwykle kobieta mówi mężczyźnie, że na coś jest za szybko, że to jeszcze nie czas.

A Ty w całej swej intrydze, zwyczajnie odwróciłeś role.

Zabrania stanowią uzupełnienie flirtu, zgodnego z modelem odwróconych zalotów.

Ich celem jest wstawienie dziewczynie do głowy obrazu intymnego (np. pocałunku, seksu) związanego z Tobą i nią, w formie żartobliwego zabawnego komentarza, wywołującego śmiech lub zadziorność.

Przykładem niech będzie moja wizyta w pubie „Cztery róże dla Luciene” z pewną niewiastą. Istnieje tam specjalny pokój z sofami, w którym siedzieliśmy.

W pewnym momencie rzucam do niej pytanie – „słuchaj, czy myślisz że gdybyśmy poszli pod bar, zamówili piwo, po czym zaczęli się namiętnie kochać na stoliku przed barem, to barman z wrażenia zagapiłby się i przelał nasze piwo z kufla na podłogę?

Efekt tego, to śmiech (progresja emocjonalna – kojarzenie euforii z obrazem naszego seksu) i podgrzewanie tej słówkowej atmosfery z jej strony.

Rozmowa przybrała zupełnie inny klimat, do tego wstawiłem jej do głowy myśl seksu między nami, która w dalszej części spotkania mocno wykiełkowała, oczywiście pod moją pielęgnacją.

Technika komplementów trojańskich


Kiedy rozmawiasz z kobietą, zacznij mówić jej o tym co Ci się w niej podoba, chwaląc ją za cechy które chcesz, aby wobec Ciebie zaczęła wyrażać.

Powiedz jej jak ją postrzegasz, a ona stanie się taką osobą dla Ciebie, ale tylko jeśli się z Tobą zgadza i tylko jeśli jej to schlebia.

Budujesz dla niej osobowość i ona będzie odgrywała tą rolę ponieważ będzie lubiła sposób w jaki ta rola sprawia, że ona się czuje.

Przykłady komplementów trojańskich:

To naprawdę niesamowite jak potrafisz śmiać się tutaj i być otwarta, towarzyska, nie zamykasz się na ludzi, to u Ciebie codzienne?

Jeśli jesteś wyluzowany i śmieje się przy Tobie, masz złapane tzw. potwierdzenie sensoryczne.

Kiedy dodasz, że w ten sposób ona wypada w Twoich oczach na towarzyską i otwartą – połączysz iluzję ze stanem sensorycznym – ona ucieszy się, że obcy facet tak ją po kwadransie postrzega. Spodoba jej się, że tak przed kimś wypada.

Nie będzie chciała zepsuć tej oceny. Zacznie ją swoim zachowaniem wobec Ciebie potwierdzać. Właśnie jej „wkręciłeś” cechy zachowania.

Technika CR


CR (Cold Reading) jest to umiejętność mówienia różnych rzeczy o ludziach, które są zupełnie prawdziwe.

Są to rzeczy, z którymi oni nie mogą się nie zgodzić. Jak np. „Czasami zdarza się, że jesteś wkurzona na ludzi wokoło„.

Wszystkie zdania, które znajdują się poniżej to CR i są one prawdziwe w 90% wszystkich ludzi na tej planecie.

Możesz zmiksować CR z wnioskami wyciągniętymi z obserwacji. Małych wskazówek możesz szukać w języku ciała lub stylu ubierania się, żeby stworzyć więcej rzeczy, o których jej powiesz.

Przykłady CR:

Może na zewnątrz jesteś powściągliwa w uczuciach, ale wewnątrz jesteś na prawdę uczuciowa… właściwie to jesteś zupełnie uczuciowa.

Podrywanie dziewczyn
Podrywanie dziewczyn

Latest posts by F. (see all)