Psychologia Zdrady

  • by

Psychologia ZdradyDzisiaj poruszę jeden także bardzo ważny wątek odnoszący się do związków.
Na razie koniec z miłosną sielanką i poradami jak wyrwać kobietę czy jak stworzyć z nią związek.
Pójdziemy krok do przodu i zajmiemy się równie ważną kwestią którą jest – ZDRADA.

Niestety muszę obalić mit iż (wszyscy) faceci to świnie, chociaż (być może) gdybyście nimi nie byli, My kobiety nie musiałybyśmy was zdradzać.

Tak, tak dobrze widzisz – kobiety również zdradzają. Chcę żebyś zrozumiał o co tak naprawdę w życiu nam chodzi.

Wiesz doskonale, że nic nie dzieje się tak przypadkiem bez przyczyny, a jeśli nie to się zaraz dowiesz.

Chciałabym żebyś nauczył się rozpoznawać kiedy kobieta nie należy już do Ciebie, a uwierz to nie jest łatwe gdyż w przeciwieństwie do was jesteśmy bardziej ostrożne w tej kwestii, w końcu urodzone z nas aktorki…

Kobieta najbardziej podatna jest na zdradę czy miłosną przygodę, jeśli nie ma „tego czegoś” w związku (danych emocji, przeżyć itp.) – wtedy szuka tego czegoś na zewnątrz.

Będąc z Tobą ona staje się pewniejsza siebie, bardziej dostrzega swoje atuty i jest bardziej świadoma swoich potrzeb, ale kiedy przestajesz ją zaspokajać ucieka się do romansu czy skoku w bok. Zwał jak zwał ale zaczyna Cię zdradzać.

Skok w bok – na jedną noc czy dłużej?
Powiem tak iż tylko jakaś część kobiet decyduje się na jednorazowy taki krok, dzieje się to wtedy gdy kobieta chce podnieść swoją wartość i samoocenę.

Niektóre zaś zdradzają, bo nie umieją partnerowi powiedzieć wprost o swoich potrzebach zarówno na tle seksualnym jak i emocjonalnym, których mężczyzna nie zaspokaja lub przestał to robić.

Jednak częściej zdarzają się „skoki” bardziej zaawansowane, gdyż kobieta robi wtedy plany na przyszłość. A także pragnie poczuć jakiś dreszczyk emocji lub przewagę nad mężczyznami. W końcu zakazany owoc najlepiej smakuje.

Jak rozpoznać zdradę i co nas kobiety do tego skłania?
Odpowiedź brzmi – PARTNER. Tak, wy jesteście głównym powodem do zdrady.

Jeśli wydaje Ci się, że kobieta zazwyczaj robi to z nudów, braku zajęcia czy tak jej się podoba to się mylisz. Ona posuwa się do tego kiedy coś w jej związku się psuje, gdy coś nie gra tak jak powinno.

Kiedy Twoja kobieta może Cię zdradzić, jakie są sygnały ostrzegawcze i jak temu zapobiec lub to naprawić…

(…) W sprawach łóżkowych przejmujesz się tylko sobą, myślisz, że wszystko wiesz o seksie i kobiecych doznaniach, a także wiesz co jest dla niej lepsze.

Przez myśl Ci nie przejdzie by zapytać się partnerki czego chce i co oczekuje. Sam, wyznaczasz porę miejsce i pozycje.
To nie jest dobre dla waszego związku.

Partnerka czuje wtedy, że nic dla Ciebie nie znaczy, że wasz seks to tylko rutyna i przyzwyczajenie a nawet obowiązek. Sama nieczerpie z tego przyjemności. A więc zacznie szukać jej poza waszym związkiem.

Ale zanim to zrobi najpierw zacznie wysyłać Ci sygnały, że masz ostatnią chwilę by to zmienić. Np. opowiada o statystykach seksu analnego w Polsce i na świecie (być może też by chciała), mówi o doznaniach koleżanki która zaliczyła wszystkie miejsca w domu (na pewno marzy jej się gorący seks na stole czy pod prysznicem), staje się smutna lub zła gdy odwracasz się tyłem zaraz po stosunku itp. (…)

Nadal nie wiesz jak to zmienić?
Przede wszystkim nie ignoruj jej wskazówek! Niech to ona czasem zdecyduje co i gdzie będziecie robić. Porozmawiaj z nią czego by chciała spróbować, może jakiś mały gadżet?

Pilnuj by do waszego związku nie wdała się rutyna. Jej zachowanie i poziom zadowolenia zależy tylko od Ciebie i od Twoich starań.

A jeżeli TY tego nie zrobisz to na pewno znajdzie się ktoś kto z chęcią przygarnie małe kociątko które może stać się prawdziwą kocicą….

– JJ, instruktorka szkoleń SU

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply