Psychomanipulacja gestykulacją

Gestykulacja to coś, co odbieramy na poziomie podświadomym i nie koncentrujemy się na gestykulacji świadomie, o ile jest subtelna i spójna z przekazem werbalnym. Z założenia, gestykulujemy również automatem, a więc podświadomie, by nadać większą ekspresję przekazywanej treści i emocjom jej towarzyszącym.
To powoduje, że możesz warunkować kierunek gestu (np. lewo) gdy mówisz o rzeczach NEGATYWNYCH, a przeciwny kierunek gestu (np. prawo), gdy mówisz o rzeczach POZYTYWNYCH.
W ten sposób, po wielokrotnym wzmocnieniu bodźca warunkowego [patrz poprzedni rozdział], uzyskujesz uwarunkowaną zależność.
Możesz teraz zapytać ją co sądzi o X, gestykulując na prawo jeśli chcesz by napłynęły do niej POZYTYWNE emocje do tego pytania (do myślenia o X) lub na lewo, jeżeli chcesz „odpalić” emocje NEGATYWNE.
Oczywiście takie działanie nie ma charakteru magicznego zaklęcia. Wpływa na dziewczynę powoli, ale WPŁYWA POWOLI. Należy konsekwentnie powtarzać te działania celem utrwalenia.
Możesz również warunkować nie tyle gest, co punkt przestrzenny. I tak np. za każdym razem kiedy opowiadasz o niesprawiedliwości na świecie, o negatywnych sytuacjach, gestykuluj na czerwony wazon, albo inny przedmiot albo osobę. Wpłyniesz na ładunek emocjonalny wobec tego przedmiotu bądź tej osoby. Możesz kojarzyć emocję zazdrości z swoją osobą (gestykulując na siebie), a gdy rozmawiasz o rzeczach pozytywnych i o tym co was motywuje do działania, naznaczaj gest elipsy pomiędzy wami, przepływającej jakby od Ciebie do niej, od niej do Ciebie. Kiedy mówicie o jej chłopaku lub sytuacjach z nim się wiążących, używaj uwarunkowanego gestu np. odpychającego. Kiedy mówisz o was, używaj gestu przybliżającego.
Podobnie sprawa ma się z „kradzieżą gestów”. Obserwuj gestykulację dziewczyny. Szybko zauważysz, że gdy mówi o rzeczach lub postawach lub sytuacjach naładowanych emocjami, używa charakterystycznych dla swojej osoby gestów.
I tak np. gdy opowiada o tym co ją fascynuje, wykonuje charakterystyczny ruch nadgarstka, a kiedy opowiada o tym czego nie lubi wykonuje inny ruch ciałem.
To są podświadomie uwarunkowane bodźce warunkowe.
Teraz przyuważ jej bodźce, jej gesty i zacznij ich WOBEC NIEJ używać. Użyj jej gestu związanego z motywacją i chęcią do działania, podczas proponowania spotkania, tańca, itd.
Użyj jej gestu związanego z fascynacją, gdy będziesz opowiadał o sobie.
Użyj jej gestu związanego z niechęcią, gdy będziesz pytał, czy chce wrócić do swoich koleżanek.

Pozdrawiam
F.


PS: Jeżeli interesuje Cię to co czytasz,
możesz skorzystać z darmowego KURSU, jaki przygotowałem dla Ciebie, aby zebrać wiedzę w CAŁOŚĆ:.

Ten podręcznik jest CAłKOWICIE darmowy,
jednak dziĘki zawartej w nim wiedzy,
Twoje rozmowy z kobietą już NIGDY nie będą takie same.

Ten niezwykły materiał udostępniam tutaj:Psychomanipulacja gestykulacją
Psychomanipulacja gestykulacją

Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz