Recepta na NIE bycie idotą

  • by

Musisz być lekko zdystansowany i nieosiągalny na wyciągnięcie dłoni. Kobieta wtedy wie, że może Cię mieć ALE musi się o to postarać. To co nas kręci, to chęć zdobycia czegoś, co w danej chwili jest niedostępne.
My chcemy tak myśleć, a nawet potrzebujemy tego, bo to nas bardziej nakręca. Wtedy fantazja kobiety wybiega poza jej granice. Dlatego nawet czasami w grę wchodzi rywalizacja między kobietami. Twoje zadanie: zachować jak najdłużej ten stan, jej obawy i nadzieje o tym co może być między wami. Chodzi o to, byś mógł jak najlepiej pociągać wodzę, tak by kobieta nie miała o niczym pojęcia. Nie liczą się zasady gry, ale jej rezultaty.
Z bezpieczeństwa moralnego, my kobiety zachowujemy się porządnie przy facecie, którego poznałyśmy, który jest fajny, poukładany i kulturalny.
Jeżeli będziesz grzecznym chłopcem, który nie chce nas urazić, wtedy my komunikujemy Tobie związki, miłości, liczymy na romantyczne kolacje przy świecach. Natomiast gdy facet zachowuje się seksualnie przy nas, my też tak robimy, bo będziemy robiły to pod was.
Kobieta nie chce wyjść na gorszą. Każde zachowanie i jej reakcja robiona jest pod was. Nie chcemy żebyście pomyśleli o nas, że jesteśmy beznadziejne i jak nie ta to inna.
Zapamiętaj sobie tylko jedno: Kobieta potrzebuje faceta, a nie ciepłej kluchy, który będzie na jej zawołanie. Nami kobietami trzeba czasem troszkę trząchnąć ale oczywiście nie dosłownie, wtedy wiemy, że żyjemy.
Żeby zdobyć dziewczynę trzeba mieć duży wpływ na jej emocje, na to co czuje i przeżywa. Kobiety nie lubią spokojnego i nudnego życia.
Chcemy czuć tą siłę w sobie, napięcie, podniecenie. Chcemy was zdobywać, więc nie dawajcie się zdobywać od razu, bo czyż nie fajnie jest gonić króliczka, który ucieka?

J.J.

Recepta na NIE bycie idotą
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz