Sklep / Katalog Produktów

SU Platynowa Kolekcja
34 moduły / Lekcje

Sklep / Katalog produktów

Platynowa Kolekcja 2.0

107 Patentów na 931 Stronach, podzielone na 34 Lekcje i Zeszyty PDF

 997,99 PLN
517,90 zł*

* – oferta limitowana do 30.wrz 2020, 23:59

Najgorsze co możesz zrobić, to na siłę próbować kobietom się sprzedać.
Laski tego nie łykają.

Co robisz, gdy o 7 rano dzwoni telefon i próbują sprzedać Ci ubezpieczenie na życie do konta bankowego? Wypowiadasz słowo zaczynające się na S…….. , a kończące się na J.

Kobiety z którymi rozmawiasz również nie chcą, abyś im coś wciskał. Ani spotkania, ani randki, ani seksu, ani siebie. Musisz odwrócić niekorzystną sytuację na własną korzyść i stworzyć taką otoczkę wokół rozmowy, sytuacji, aby to one bardziej chciały z Tobą rozmawiać i w konsekwencji umówić się, niż Ty z nimi.
A tego dokonasz wyłącznie przez zmianę sposobu działania, zachowywania się i rozmawiania.

Widzisz, ja nie wciskam kobietom propozycji. Ani siebie. Ani nie namawiam ich na nic, na żadne spotkanie, na wymianę kontaktu. Ja po prostu rozmawiam z nimi w taki sposób, że ona sama chce tego czasu razem. Sprawiam, że one wręcz potrzebują ze mną tych rozmów…

Ja nie wydzwaniam do lasek. Nie zastanawiam się, czy ona znajdzie dla mnie czas. Nie martwię się, co ona o mnie myśli. Bo ja jej do niczego nie potrzebuję, a ona mnie tak i to praktycznie od samego początku.
Bo korzystam z gotowych rozwiązań i gotowych procedur, które intensywnie optymalizowałem wraz z własnymi kursantami na dzisiątkach szkoleń SU przez naprawdę długi czas.

Ty praktycznie potrzebowałbyś około 10 lat, aby metodą odkrywania wszystkiego na nowo samemu metodą prób, błędów i wniosków dojść do tych samych gotowych, zoptymalizowanych rozwiązań, które dzisiaj działają skutecznie i są tu opisane.

Kolekcja platynowa SU „PsychoUwodzenie” zawiera 931 stron, podzielonych na 34 lekcje samej esencji gotowych procedur, patentów, trików, wskazówek, gotowych instrukcji i rozwiązań. Tutaj jest sama najważniejsza esencja, ekskluzywny materiał o bardzo wysokim poziomie jakości.

Nie znajdziesz nigdzie książki, która w tak szerokim zakresie da Tobie tak konkretne i dokładne instrukcje na tak precyzyjnie określone zagadnienia. Tu jest po prostu najważniejsza esencja – śmietanka.


Kurs jest objęty 30-dniową gwarancją satysfakcji. 

Kiedy uznasz, że SU Platynowa Kolekcja nie zadziałała, że robiłeś wszystko zgodnie z tym co jest napisane i jesteś zawiedziony, wystarczy że zgodnie z Regulaminem w ciągu 30 dni do mnie napiszesz. Otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych za SU Platynowa Kolekcja pieniędzy.

Kliknij w przycisk „Dowiedz się więcej…” i zobacz co dokładnie zawiera kurs.

SU Efekt Zakochania
5 modułów podstawowych
1 moduł zaawansowany

Sklep / Katalog produktów

Efekt Zakochania 3.0

Moduł 1 - Psych. Zakochania (128s.)
Moduł 2 - Efekt Zauroczenia (62s.)
Moduł 3 - Zaufanie / Bliskość (62s.)
Moduł 4 - Głębokie Uzależnienie (79s.)
WIDEO Szkol. - GPS Zakochania (2h)
Moduł 6 - Efekt Wyobrażeń (46s.)

747,99 PLN
477,90 zł*

* – oferta limitowana do 30.wrz 2020, 23:59

Nie zastanawiałeś się jakby to było, gdybyś potrafił w na pozór zwykłych chwilach wpływać z chirurgiczną precyzją na podświadome mechanizmy emocjonalne oraz wywoływać w drugiej osobie dowolne stany emocjonalne i łączyć je z sobą?

Czy wiesz co takiego sprawia, że kobieta czuje, że Ty masz „to Coś” i zakochuje się i angażuje w Ciebie, bo CHCE więcej…?

Nauczę Cię, w jaki sposób wykorzystać spędzany z nią czas, co robić w tych nielicznych minutach, w których masz z nią kontakt. Kiedy ma wyczekiwać, kiedy ma się cieszyć, a kiedy czekać smutna. W łatwy sposób poruszysz instynktowne mechanizmy jej emocji.

Zakocha się w Tobie.

Za jakiś czas będziesz sam śmiał się z siebie, jakie to proste, pamiętając jak kiedyś próbowałeś robić to po omacku. Im szybciej zaczniesz wcielać w życie i stosować się do opisanej tu metody, tym mniej czasu stracisz, a co najważniejsze, tym szybciej zdobędziesz emocje kobiety. Powtarzając zawarte tu instrukcje, możesz wywołać w niej stan zakochania.


Kurs jest objęty 30-dniową gwarancją satysfakcji. 

Kiedy uznasz, że System SU Efekt Zakochania nie zadziałał, że robiłeś wszystko zgodnie z tym co jest napisane i jesteś zawiedziony, wystarczy że zgodnie z Regulaminem w ciągu 30 dni do mnie napiszesz. Otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych za SU Efekt Zakochania pieniędzy.

 

Kliknij w przycisk „Dowiedz się więcej…” i zobacz co dokładnie zawiera kurs.

SU Hipnotyczny Flirt
8 Wideo, PDF, Mp3, 5 Lekcji

Sklep / Katalog produktów

Hipnotyczny Flirt

8 Wideo ćwiczeniowych
5 Lekcji PDF
16 MP3 Audiobook

497,99 PLN
227,90 zł*

* – oferta limitowana do 30.wrz 2020, 23:59

Jeżeli chesz nauczyć się mówić w taki sposób, aby drugiej osobie zapierało dech w każdej piersi już po kilkunastu chwilach,
wpływać na reakcje emocjonalne osoby słuchającej, a także chcesz oczarować kobietę swoją mową, prowadząc jej umysł po oceanie emocji i sprawić że ona pokocha to jak do niej mówisz… Wówczas ten kurs jest dla Ciebie.

Z tego kursu możesz nauczyć się mówić do drugiej osoby osób w sposób, który sprawi, że ona zacznie wpadać w pewnego rodzaju trans, nie mogąc oderwać uwagi od tego jak do niej mówisz.

Pewne reguły słowne uruchamiają właściwe dla nich procesy poznawcze w umyśle, czego efekty Cię wyjątkowo zaskoczą, ponieważ nauczysz się rozwijać w drugiej osobie uczucia za pomocą słów.

Jeżeli odpowiednio zawładniesz wyobraźnią drugiej osoby, nic nie powstrzyma jej przed potrzebą bliskości z Tobą.
Będziesz musiał zgodzić się na WIĘCEJ.

Nie ma absolutnie żadnego znaczenia kim jesteś, jak wyglądasz, ani ile masz lat.

To czy druga osoba zobaczy w Tobie obiekt fascynacji, czy tylko obiekt politowania, zależy stricte od tego w jaki sposób ona CZUJE SIĘ słuchając tego co do niej mówisz.

To są bardzo potężne narzędzia.

Ten kurs zawiera wiele ćwiczeń, dzięki którym sprawnie nauczysz się używania tych wszystkich technik pobudzających wyobraźnię i uczucia dziewczyny.
Najważniejsze jest to, że nauczę Cię używania tego w mowie bieżącej, nie tylko w dłuższych opowieściach.

Dzięki tym materiałom zauważysz, jak łatwo możesz wpływać na reakcje innych, dzięki temu jak układasz słowa.

Poprawi się Twoja ogólna mowa oraz sprawisz, że kobiety będą uwielbiały Cię słuchać, bo będziesz wprowadzać je w lekki trans. Nauczysz się projektować uczucia i emocje, które ona czując przy Tobie zapamięta z Tobą.

Dzięki temu będziesz potrafił stosować techniki transowe podczas zwykłej mowy bieżącej, bez ograniczania się do opowiadań z zewnątrz.

Twoje ogólne poczucie pewności w rozmowie z dziewczyną przełoży się na wiele nowych kobiet w Twoim życiu, ponieważ zyskasz niezbędną odwagę do budowania kontaktów z kobietami.

Jeżeli masz dziewczynę, możesz sprawić jej bardzo wiele przyjemności w ten sposób, ale też skutecznie pokierować ją tam, gdzie zechcesz…


Kurs jest objęty 30-dniową gwarancją satysfakcji. 

Kiedy uznasz, że System SU Hipnotyczny Flirt nie zadziałał, że robiłeś wszystko zgodnie z tym co jest napisane i jesteś zawiedziony, wystarczy że zgodnie z Regulaminem w ciągu 30 dni do mnie napiszesz. Otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych za SU Hipnotyczny Flirt pieniędzy.

Kliknij w przycisk „Dowiedz się więcej…” i zobacz co dokładnie zawiera kurs.

SU Uległość
4 PDF, Mp3, 5 Lekcji

Sklep / Katalog produktów

Jak Zbudować w Niej Uległość...?

8 Wideo ćwiczeniowych
5 Lekcji PDF
16 MP3 Audiobook

 297,99 PLN
147,90 zł*

* – oferta limitowana do 30.wrz 2020, 23:59

„SU Uległość”

Jeżeli chcesz studzić i rozbudzać emocje dziewczyny,
przez co je wzmacniasz,
tworzyć przyspieszoną głębię emocjonalną sprawiając,
że zacznie nagminnie wracać do Ciebie po więcej,
wyhamowywać jej pewność siebie
rozwijać uległość emocjonalną – to czytaj każde słowo na tej stronie.
 
W tym zestawie 4 kursów zobaczysz prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjne wykorzystanie technik psychomanipulacji dynamik towarzyskich, nie tylko w podrywie, ale w budowaniu i kształtowaniu fundamentów relacji męsko-damskiej.
 
Pokazuję też jak łatwo i szybko możesz ją zwabić w różne uczucia do Ciebie. 

Jak osiągnąć jej uległość? 


Kurs jest objęty 30-dniową gwarancją satysfakcji. 

Kiedy uznasz, że System SU Jak Zagadać nie zadziałał, że robiłeś wszystko zgodnie z tym co jest napisane i jesteś zawiedziony, wystarczy że zgodnie z Regulaminem w ciągu 30 dni do mnie napiszesz. Otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych za SU Jak Zagadać pieniędzy.

 

Kliknij w przycisk „Dowiedz się więcej…” i zobacz co dokładnie zawiera kurs.

SU Jak Zagadać
8 Wideo, PDF, Mp3, 5 Lekcji

Sklep / Katalog produktów

Jak Zagadać

8 Wideo ćwiczeniowych
5 Lekcji PDF
16 MP3 Audiobook

 247,99 PLN
77,90 zł*

* – oferta limitowana do 30.wrz 2020, 23:59

„SU Jak Zagadać”

Silniejsza emocja zawsze wygrywa.
Jak będziesz mocno zestresowany to ona zauważy u Ciebie ten stres, z racji budowy mózgu wręcz go sobie odtworzy i poczuje. Odepchnie Cię więc.

Dlatego nie możesz iść do niej zestresowany, skoro macie się po jednej sekundzie już śmiać.
W związku z tym, muszę najpierw zająć się Twoją emocją, którą masz na starcie.

Jest 5 bardzo ważnych i strategicznych wręcz rzeczy. Wystarczy zadbać o nie, a wszystko dzieje się dosłownie samo.
Najpierw używasz czegoś co w sposób oczywisty daje OKREŚLONĄ EMOCJĘ, a następnie idziesz w tematy lub propozycje – i ta emocja przez jakiś czas jej zostaje.

Wtedy z nią rozmawiasz dalej bo jesteś powodem jej pozytywnego stanu, dlatego ona jest ku Tobie i Twoje otwarcie wchodzi. Nauczyłem się, że jeżeli chcę, aby po tym jak zagadałem ona pragnęła ze mną rozmawiać i nie olała mnie, muszę dać jej właściwą emocję od początku już zagadując.

Od tego momentu liczyła się każda sekunda emocji, jakie w niej instaluję. Od tego zależało czy ona będzie ze mną rozmawiała – nie zależało to za bardzo od treści…

Daję Ci gotowe metody, które działają, ponieważ są utarte przez 8 lat szkoleń SU.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ile osób zmieniło się całkowicie dzięki tej wiedzy, którą zdradzam Tobie tutaj. Piszę „zdradzam”, bo to pierwsza publikacja SU tego typu – Jak Zagadać – która pokazuje jak OD SAMEGO POCZĄTKU aż do ostatnich sekund 10-dziesiątej minuty poprowadzić kontakt z dziewczyną.

Jak od początku do niej zagadać i rozwinąć rozmowę, jak zlikwidować skutecznie swój „strach” przed podejściem i zagadaniem?

Dotąd ta wiedza była odkrywana jedynie na szkoleniach Sztuki Uwodzenia na żywo i stosowana bezpośrednio na kursantach. Teraz oddaję te patenty w Twoje ręce.


Kurs jest objęty 30-dniową gwarancją satysfakcji. 

Kiedy uznasz, że System SU Jak Zagadać nie zadziałał, że robiłeś wszystko zgodnie z tym co jest napisane i jesteś zawiedziony, wystarczy że zgodnie z Regulaminem w ciągu 30 dni do mnie napiszesz. Otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych za SU Jak Zagadać pieniędzy.

 

Kliknij w przycisk „Dowiedz się więcej…” i zobacz co dokładnie zawiera kurs.

Sklep / Katalog produktów
Latest posts by F. (see all)