Spotykamy się, ale nic się nie dzieje

  • by

Cześć,
Jestem żarliwym czytelnikiem Waszych porad i byłem nawet na szkoleniu 2 lata temu.
Mam problem, właściwie nie wiem co zrobić.
Przed sylwestrem poznałem dziewczynę na dyskotece(siostra kumpla), pogadaliśmy, wszystko ładnie, numer wzięty buziak na do widzenia.
Potem się okazało że nie ma gdzie iść na sylwestra więc zaproponowałem żeby szła ze mną i się zgodziła.
Na a właściwie po sylwestrze już taki dobry ślimak.
niestety pracuje w Anglii i 1 stycznia wyleciałem, ale napisałem sms że dzięki za towarzystwo i że było miło (ogólnie dałem sobie z nią spokój)
Odpisała że szkoda że tak szybko to minęło i że chętnie wpadnie do mnie do Anglii. Wtedy coś się we mnie zrodziło i zadzwoniłem, pogadaliśmy i podałem jej skype.
Przez 3 tyg gadaliśmy na skype, potem przyjechałem do kraju na 3dni żeby się z nią zobaczyć, byliśmy w intymnej sytuacji ale bez sexu bo się okazało że jest dziewicą.
Gdy wróciłem do Anglii znowu gadaliśmy, w sumie jesteśmy ze sobą, ale nie odczuwam tego ani ja ani ona.
tu się pojawia moje pytanie jak poprawić znajomość przez internet, skype?
niekiedy jest tak że ona nie pisze przez 3 dni, ja się nie narzucam. Tylko z autopsji wiem że laski zawsze pisały do mnie stosy smsów, a ona prawie nic.

pozdrawiam Marcin

Hej!
Wszystkie zachowania, rozmowy, smsy, ich brak, są tak naprawdę tylko wynikiem czegoś zupełnie innego. Są wynikiem poziomu stanu emocjonalnego jaki ona odczuwa w Twoim kierunku.
Niestety, to nie działa na świadome zawołanie. Emocje uwalniają się gdy jesteście przy sobie, napływa serotonina, dopamina, za waszą bliskość i więź odpowiadać będzie oksytocyna.
Ale to nie działa kiedy nie jesteście przy sobie.
To jest tak samo, jakbyś był w związku na odległość i raz na 3 tygodnie na weekend spotykał się z tą dziewczyną. Podczas weekendu będziesz w siódmym niebie (na „high’iu” emocjonalnym) i kiedy od niej wrócisz, przez parę dni działa „pamięć o tym” i zwiększone wyczulenie na brak serotoniny, co odczuwasz jako tęsknotę.

Ale mijają dni i „głód” słabnie. Po 18 dniach wiesz, że masz jechać i tak racjonalnie jest Tobie już prawie obojętne czy tam pojedziesz, jedziesz dlatego bo wiesz, że będzie to fajny weekend, ale to rozumowanie LOGICZNE a nie motywacja EMOCJONALNA.
Wtedy wszystko od początku, tam emocje bardzo szybko wystrzeliwują, po powrocie Ci tęskno, a po parunastu dniach pojawia się zobojętnienie.

Po mailu który napisałeś widać, że nie pobrałeś jeszcze „Efektu Zakochania”. 🙂

Jej emocje muszą być cały czas AKTYWNE, kiedy je usypiasz brakiem fizycznego kontaktu, ona emocjonalnie obojętnieje, a każda jej myśl i decyzja zawsze skorelowana jest z jej emocjami.

Pozdrawiam
F.

Spotykamy się, ale nic się nie dzieje
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz