"Czego Nauczysz Się
na flagowym szkoleniu SU...?"
 

Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Szkolenie 1st. - SU Praktyk

 

18. – 20. Listopada 2015 – Warszawa

 


Co dokładnie czeka Cię na tym szkoleniu?

Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Specjalistyczna część teoretyczna na ekskluzywnej sali seminaryjnej, podczas której delektując się koktajlami i wyśmienitą kawą, poznasz największe tajniki uwodzenia, dynamiki grupowej, projekcji emocjonalnej oraz psychologii ewolucyjnej.

Dowiesz się wszystkiego, co jest Tobie potrzebne abyś rozpoczął trening, wkraczając w świat uwodzenia kobiet.


Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Praktyka w pubach i klubach nocnych – specjalnie dobrany trening, umożliwiający skupienie się na kluczowych elementach podstaw dynamiki grupowej oraz uwodzenia.

 

Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Praktyka dzienna w centrach handlowych, kawiarniach, oraz na ulicy podczas spaceru, w czasie której wykonując kolejne ćwiczenia, odkryjesz sekrety zmysłowego uwodzenia oraz ekskluzywnego flirtu.


Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Dla chętnych – przez wszystkie noce, poznasz kluczowe elementy zmysłowego tańca, których nauczy Cię instruktorka uwodzenia. A może nawet więcej…

 

Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Dowiesz się, w jaki sposób naprawiać, tworzyć i poprowadzić związek tak, aby był dłuższy, lepszy, abyście oboje wynieśli z niego piękniejsze wspomnienia, umożliwiając uniknięcie rozstań i połączenie was na całe życie.

 

Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Esencja szkolenia – 2 noce intensywnej praktyki w klubach nocnych, dyskotekach i pubach, pod okiem najlepszych trenerów.
Intensywny i specjalnie dobrany trening tego, o czym uczyłeś się
i ćwiczyłeś za dnia.

 

Przez 2 noce poznasz 15-25 kobiet, z częścią z nich czeka Cię spotkanie pod okiem trenerów następnego dnia…

(maximum 2 uczestników na 1 trenera/instruktorkę)

 

Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Stylizacja wizualna – Zostaniesz zapoznany z wachlarzem kolorów i poddany analizie kolorystycznej. Kolory te pomogą Ci ukryć wady, a uwydatnić Twoje zalety w wyglądzie fizycznym. Biżuteria, fryzura, perfumy, wszystko to zostanie dobrane specjalnie z myślą o Tobie.

Kiedy zastosujesz się do zaleceń, zauważysz dlaczego mijające Cię kobiety zagryzają wargi

 

Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Phonegame oraz uwodzenie ONLINE – poznasz wyjątkowy model flirtu przez telefon oraz pod okiem trenera zadzwonisz do kobiet, od których otrzymałeś numery podczas szkolenia.

Po każdej rozmowie, otrzymasz szybką korektę i natychmiastową informację zwrotną, w jaki sposób rozmawiać oraz umawiać się tak, aby to ona wyczekiwała waszego spotkania z niecierpliwością.

Dowiesz się jak skonfigurować profil internetowy, aby umawiać się z kobietami do 2 wysłanych wiadomości.

Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Ekskluzywny Trening Interpersonalny – poznasz zasady dynamik towarzyskich, analiz personalnych, mechanizmy kształtowania ram percepcyjnych oraz dowiesz się jak stać się mężczyzną przebojowym i pewnym siebie.Specjalnie dla Ciebie zostanie ustalony indywidualny program szkolenia, podczas którego raz na zawsze staniesz się mężczyzną który wie jak i potrafi zainteresować sobą kobiety.

Dostaniesz gotowe procedury od rozpoczęcia rozmowy, budowania atrakcyjności, eskalacji relacji, aż do tworzenia emocjonalnego połączenia i intymnego zbliżenia.

Dowiesz się, w jaki sposób uniknąć błędów popełnianych z kobietami, i to takich, które mężczyźni popełniają od wieków.

Nauczysz się progresywnego modelu uwodzenia, który przez cały czas trwania szkolenia będzie elastycznie dopasowywany do Twojej osobowości, tego co lubisz, tego jaki jesteś oraz tego co naturalnie najszybciej pociąga w Tobie kobiety.

Nie tylko przekażemy Ci usystematyzowaną wiedzę, w jaki sposób rozpocząć zmysłową znajomość z kobietą od samego początku aż do związku, ale również pokażemy Tobie „na żywo” w jaki sposób to robimy.

W czasie tego weekendu spędzisz 24 – 30 intensywnych godzin na treningu u najlepszych w tej dziedzinie. Nauczysz się w jaki sposób rozpocząć znajomość z atrakcyjną kobietą w dowolnym miejscu i przeprowadzić ją przez cały proces uwodzenia.

Dowiesz się w jaki sposób budować związki, zmieniać charakter relacji np. z przyjaźni na związek, z relacji koleżeńskiej w seksualną i tym podobne.

Staniesz się mężczyzną, który:

1. Przed każdą randką/spotkaniem jest totalnie wyluzowany, bo czuje się pewnie przy kobietach z którymi rozpoczyna rozmowę i spędza czas.

2. Mężczyzną, który widząc na ulicy, na uczelni lub w pracy śliczną dziewczynę, będzie się zastanawiał nad jednym: kiedy mam czas się z nią spotkać.

3. Mężczyzną, dla którego strach przed podejściem do kobiety, zagadaniem i poprowadzeniem rozmowy w ogóle nie istnieje.

4. Kimś, kto rozumie kobiety, rozumie ich procesy myślowe, wie w jaki sposób przyprawiać kobiety o niemalże utratę zmysłów.

5. Mężczyzną, który będzie przewodnikiem dla każdej kobiety, z którą nawiąże kontakt, będzie potrafił ująć ją za dłoń i poprowadzić do swojego świata.

6. Mężczyzną, który potrafi swoją kobietę rozgrzać od zwykłego dotyku, po słowa i emocjonalną eksplozję w jej głowie.

7. Osobą, która potrafi rozpocząć rozmowę z nieznajomą kobietą w dowolnym miejscu i poprowadzić interakcję krok po kroku, aż do poziomu głębokiej relacji emocjonalnej.

8. Mężczyzną, który zna reguły i zasady uwodzenia oraz techniki ekskluzywnego flirtu, umożliwiającego skuteczne uwodzenie kobiet, nauczanego przez największych profesjonalistów i mistrzów na świecie.

Zapewne znajomi będą patrzyli na Ciebie z niedowierzaniem, będą zadawali sobie pytania: ale jak? Jak on to robi?! To akurat jest mało istotne, istotne jest to, jak Ty się będziesz z tym czuł, jakie emocje wywoła to u Ciebie i u niej.

To Ty będziesz świadomy tego kim jesteś, i co Ty możesz jej dać, w taki sposób, że to ona będzie myślała o Tobie: naprawdę fajny facet.

Tego wszystkiego nauczysz się dzięki metodom uwodzicieli, którzy już od kilku lat zajmują się uwodzeniem i pogłębiają tą wiedzę, tak byś Ty mógł wyciągnąć z tego jak najwięcej dla siebie.

Ważne:

Szkolenie 1st. - SU Praktyk


Jak Wygląda Takie 
Szkolenie…?”

Możesz zastanowić się jak to będzie, kiedy wylądujesz na spontanicznej, natychmiastowej randce z dwiema przypadkowymi dziewczynami, które spodobały Ci się w czasie treningu, a siedząca stolik obok instruktorka uwodzenia dokładnie wskaże Tobie, po randce, co mogłeś zrobić lepiej, co było dobrze, a co natychmiast trzeba jeszcze poprawić.

Kiedy poznasz podstawy, zaczniesz uwodzić kobiety wraz z trenerami uwodzenia, którzy pokażą Ci w jaki sposób wchodzić w grupy znajomych w których są kobiety, w jaki sposób stawać się liderami grup i jakie mechanizmy psychologiczne możesz przy tym wykorzystać, aby zdobyć piękną kobietę w każdej sytuacji.

Samodzielnie, rozpoczniesz znajomość z ok. 15 – 25 kobietami przez cały weekend, a będący tuż obok trenerzy ani przez chwilę nie spuszczą Cię z oka. Za każdym razem otrzymasz pełną informację zwrotną, szczegółową korektę błędów aby szybko przystąpić do kolejnej interakcji.

Na bieżąco, otrzymasz serie specjalnych ćwiczeń do wykonania, które nauczą Cię jak poprawnie wprowadzać dotyk do interakcji z kobietą, w jaki sposób należy mówić, co mówić i kiedy, aby poprawnie poprowadzić ją i siebie przez proces budowy więzi i atrakcyjności. Efekty same Cię zaskoczą.

1. Nie jesteś tak towarzyski jak chciałbyś być.


2. Nie czujesz się z kobietami tak pewnie, jak byś sobie tego życzył.


3. Nie potrafisz podejść do kobiety która Ci się podoba
i rozpocząć znajomości, bo nie bardzo wiesz co miałbyś jej powiedzieć, jak się zachować i o czym rozmawiać.


4. Wydaje Ci się, że nie jesteś dostatecznie atrakcyjny lub interesujący, aby kobiety z najwyższej półki interesowały się Tobą.


Ile Wyniesie Twoja Inwestycja
w
Takie  Szkolenie…?”

3 dni części teoretycznej, 1 dzień spędzony na specjalnych ćwiczeniach oraz treningu w kawiarniach, centrach handlowych oraz 2 noce intensywnego treningu uwodzenia w klubach nocnych i dyskotekach/pubach.

Wyniesie 2270 zł, jeżeli zapiszesz się do 10 dni przed terminem szkolenia. Potem cena szkolenia wyniesie 2570zł, czyli zaoszczędzisz 300zł.

Te pieniądze pozwolą Tobie na pokrycie kosztów noclegu, lub, jeżeli nie jest Tobie potrzebny bo mieszkasz w tym samym mieście, świetnie nadadzą się na drobne zakupy w centrum handlowym, kiedy już dowiesz się co możesz ulepszyć w swojej garderobie.

Spiesz się, bo ilość miejsc jest ściśle ograniczona ze względu na działania w terenie. Na 1 trenera/instruktorkę przypadają maksymalnie 2 osoby podczas treningu praktycznego.

Nie pozwolimy, abyś uczył się w 20-osobowej grupie, w której niemożliwe jest indywidualne prowadzenie Ciebie przez cały czas trwania szkolenia.

Zanim do końca zdecydujesz się na udział w tym szkoleniu, możesz zastanowić się jak wiele dotychczas pochłonęły w Twoim budżecie wydatki na… kwiaty, drinki, kolacje przy świecach, kino, atrakcyjne wyjazdy i inne prezenty?

Na szkoleniu zrozumiesz, dlaczego o metodach kupowania prezentów i stawiania drinków na początku znajomości, należy zapomnieć.

Zapisz się już teraz:

Szkolenie 1st. - SU Praktyk


„Co Po Szkoleniu…?”

1. Po tym szkoleniu, uwodzenie kobiet będzie dla Ciebie równie łatwe, jak pytanie o drogę.

2. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub jeszcze się wahasz – napisz na kurs@sztukauwodzenia.com przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu w to szkolenie. Chętnie odpowiem na Twoje pytania, doradzę.

3. Pamiętaj, że tylko na 10 przed szkoleniem możesz zapisać się na warsztat w cenie 2270, później cena wynosi 2570zł.

4. Istnieje możliwość otrzymania rachunku i certyfikatu ukończenia, zatytułowanychszkolenie z zakresu doskonalenia umiejętności interpersonalnych”.

5. Po szkoleniu otrzymasz dożywotni dostęp do elitarnego grona osób, korzystających z salonowej części Sztuki Uwodzenia – zamkniętej platformy, na której znajdziesz najnowsze materiały, techniki, nagrania oraz wymienisz doświadczenia z uczestnikami innych szkoleń i trenerami.

6. Otrzymasz nieodpłatnie aż 10 konsultacji poszkoleniowych (wartość 970zł).

Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Szkolenie 1st. - SU Praktyk

 

 

„Poznalem Ich na szkoleniu I stopnia w Warszawie.

Fantastyczni ludzie.

Ona – pewna siebie i intrygujaca,
On – opanowany, zawsze znajacy odpowiedz na pytanie, umiejacy obrocic wszystko w zart. Silna osobowosc.

Nie szedlem tam po to, by nauczyc sie podchodzenia do kobiet. Moj problem polegal na tym, ze po paru minutach od otwarcia, zapadala cisza i nie bardzo wiedzialem co dalej…, pewnie czesc z Was tez tak ma. Poza tym nie umialem eskalowac dotyku lub robilem to tak nieumiejetnie ze laski sie ploszyly.

Pomogli mi we wszystkim o co pytalem i nauczyli tego wszystkiego, czego nie nauczysz sie z internetu i z ksiazek. Pokazali mi jak byc intrygujacym, jak zwracac na siebie uwage, jak zaciekawiac rozmowa, na jakie tematy rozmawiac a jakich unikac, jak mowic, jak powodowac zeby dziewczyny myslaly ze to One podrywaja, jak potegowac klimat i sprawiac by chcialy wiecej i wiecej…

Pokazali mi tez, ze te najatrakcyjniejsze laski wcale nie sa takie trudne do poderwania jak pozostale, ode mnie tylko zalezy w jakim kierunku je poprowadze…

Nie jest to az takie trudne teraz, znajac odpowiedzi na powtarzajace sie pytania, testy lasek, stwierdzenia. Wiedzac jak i kiedy poszczegolne techniki zastosowac. Teraz juz nie ma lasek nie do zdobycia czy uwiedzenia, bez kupowania kwiatow, drikow, prezentow i fundowania roznych rzeczy. Czasem tylko brakuje czasu…

Przez te pare dni i nocy nauczylem sie wiecej niz przez kilka tygodni siedzenia w internecie i czytania roznego rodzaju forow tematycznych.

Ostatniego dnia przezylem fantastyczna przygode, … ale o tym to moze innym razem…

Reasumujac, nie sposob wszystkiego opisac i chyba nie po to jest to forum ale zapewniam Was, ze warto tam pojsc, zapisac sie i nauczyc tego wszystkiego co ja, od ludzi ktorzy sie na tym znaja.

Paweł”

„Witam,

Na wstępie podziękowania 🙂
Dzięki za weekend, który pokazał mi co mam robić i jak mam to robić, a przede wszystkim jak mam się cieszyć z tego co robię 🙂

Jeśli chodzi o szkolenie, mam 1 negatywna rzecz – ZMĘCZYŁEM SIĘ 😀

Było mega zajebiście, daliście mi klucz do lepszego życia, pokazaliście mi jak mam kształtować relacje interpersonalne nie tylko z kobietami, żeby były wszystkie moje :-P, ale również z osobami którymi się otaczam .

W ciągu 3 dni sam zobaczyłem w sobie niesamowitą przemianę, zmianę nastawienia do życia, do ludzi i otaczającego mnie świata. Wiem już skąd brać energię dla siebie.

Gdy rozmawiam z ludźmi, widzą moja energię która im się udziela prosto ode mnie – to jest po prostu cudowne.

Nigdy nie sądziłem, że na szkoleniu dowiem się takich rzeczy które de facto są niezbędne do szczęśliwego życia. Nie chodzi mi tu w tym momencie o kobiety, tylko ogólnie o ludzi i samo życie.

Kobiet poznałem na szkoleniu bardzo dużo, one faktycznie nie gryzą, nie biją, nie szczypią, nie wyzywają, one się k.. zajebiście cieszą jak mają okazję poznać fantastycznego gościa, który powie im wprost, że bije od nich pozytywna energia i chce je poznać – błysk w oczach laski – bezcenny .

Jak bym miał opisać wszystko co wydarzyło się przez te 3 dni, całą moją przemianę, to starłbym sobie klawiaturę!
Ale powiem jedno – dzięki Wam wiem co robiłem wcześniej źle, wiem już jak kształtować swoje prawdziwe JA, nie będę nikim innym tylko sobą, lepsza wersją siebie – NIEEEE ja będę NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE!

Jadąc w pociągu byłem mega, okrutnie zmęczony, mimo to ludzie widzieli moją pozytywną energię i pozytywne emocje, rozmawiałem z nimi i się śmiałem aż padłem 😀 spać!
Dzisiaj rano budzę się zmęczony jak koń po westernie, a w głowie myśl – O kurwa, ale życie jest piękne!

Chciałbym mieć okazje poznawać takich ludzi jak Wy, w tym co robicie jest pełen profesjonalizm.

Jesteście mega zajebiści,
DZIEKI JESZCZE RAZ!

Jakub”

„Przez ostatnie godziny przed szkoleniem towarzyszyła mi niepewność. Niepewność zarówno odnośnie dokonanego wyboru – „Czy wybrałem dobre szkolenie? Czy pomoże mi? Czy przyjdą efekty?, oraz odnośnie samych trenerów – czy będą to osoby normalne, z którymi można pogadać i pośmiać się, czy osoby z nosem wysoko w chmurach?

Naturalnie, im bliżej do szkolenia, tym częściej nachodziły mnie wątpliwości – ale już w ciągu pierwszych kilku minut zostały skutecznie rozwiane!

Już siadając przy stoliku odczułem pozytywną energię unoszącą się w powietrzu, a z każdą chwilą rozmowy, coraz bardziej upewniałem się o słuszności dokonanego wyboru, jak i o tym, że poznałem niesamowitych i bardzo pozytywnie nastawionych, zarówno do kursantów, jak i życia ludzi.

Odnośnie samego szkolenia – jest w pełni profesjonalne, trafiające do każdego – jak ktoś czegoś nie rozumie, to tłumaczą to, a nie wykręcają się brakiem czasu itd.

Również materiał jest konkretny, nie ma w nim zbędnych pierdół, ani nie jest przesycony. Oni naprawdę pomagają – jeśli przydarzał się strach związany z podejściem, to dzięki Badgirl i F. szybko przechodził, zastępowany przez ochotę na rozmowę z piękną kobietą.

Po samych podejściach otrzymałem stosowny, dokładny feedback, pełną informację zwrotną, dzięki czemu rozwój następuje szybciej.
Podsumowując – jeśli ktoś z was, przyszłych kursantów się waha, to zaufajcie mi – nie możecie dokonać lepszego wyboru.

Pozdrawiam
Maciek

PS: pamiętajcie – śpijcie ile wlezie między zajęciami, chyba, że chcecie paść ostatniej nocy. :-)”

„To szkolenie to coś niesamowitego. Dopiero kiedy następnego dnia po szkoleniu wstałem z uśmiechem na twarzy i zacząłem się śmiać wspominając cały weekend, zrozumiałem o co tak naprawdę chodziło.

Zacytuję fragment sms, którego wysłałem F. po ukończonym kursie:

„Nie wiem co wy ze mną zrobiliście, ale od rana mam wulkan pozytywnej energii w sobie, cały czas chodzę uśmiechnięty i aż chce mi się żyć! 😀 Na tym szkoleniu nie chodziło tylko o kobiety – tu chodziło o styl życia i jeżeli każdy mój dzień ma wyglądać w ten sposób, to ja wybieram takie życie! :D”

Bo o to właśnie chodzi. O zbudowanie zajebistego stylu życia. Pamiętam jak podchodziłem do dziewczyn i nie wiedziałem co powiedzieć, o czym rozmawiać – pustka w głowie. Dzisiaj cały dzień spędziłem na przypominaniu sobie ciekawych historyjek z mojego życia i spisałem 120 tytułów, a to dopiero początek 😀

Kiedy dziś patrzę na to, kim byłem wcześniej, a kim jestem teraz i dokąd dalej zmierzam, widzę ogromną przepaść. Zresztą, różnicę było widać już na kursie – między pierwszym w pięknym stylu opanowanym setem, a ostatnią dziewczyną, którą poderwałem przy użyciu nie więcej niż 10% wiedzy z kursu.

Wy daliście mi narzędzia, dzięki którym będę mógł z czasem uwodzić najpiękniejsze kobiety. Daliście mi solidny zastrzyk motywacji i rozpaliliście ten wspomniany wcześniej wulkan energii. Jednak przede wszystkim, otworzyliście mi drzwi i wskazaliście mi drogę – drogę do korzystania z życia w 100%. To czy ja będę nią podążał zależy tylko i wyłącznie ode mnie. Ale nie martwcie się – nie zawiodę was (co zakład to zakład) ;]

Z jedną dziewczyną się ustawiłem na sobotę, z inną na niedzielę i to wcale nie z tymi, które poznałem na szkoleniu!

Trenerzy to wspaniałe osoby – nie dość, że dysponują ogromną wiedzą, która jest sprawdzona w praktyce, wytwarzają wokół siebie aurę luzu i dobrego samopoczucia, która udziela się wszystkim uczestnikom, mają w sobie pokłady pozytywnej energii, a co najważniejsze starają się nam autentycznie pomóc i wiem, że jeżeli będę potrzebował ich pomocy w przyszłości mogę na nich liczyć.

Dziękuję wam wszystkim za zajebiście spędzone chwile, które na pewno będę nieraz wspominał, 3 dni śmiechu i wspaniałej, wspólnej zabawy przy uwodzeniu kobiet. Tego wszystkiego nie da się opisać – to naprawdę trzeba przeżyć. Dlatego polecam to szkolenie każdemu z całego serca 🙂

Krzysiek”

Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Szkolenie 1st. - SU Praktyk
Szkolenie 1st. - SU Praktyk