"Jak Rozkochać Ją Na Zabój i sprawić, że ona NIE oderwie myśli od Ciebie...?"
 

 

Umiesz sobie teraz na szybko przypomnieć
która z tych rzeczy rozpisanych poniżej wydarzyła się w Twoim życiu naprawdę…?

„Dziewczyna powiedziała Ci,
że nie jest Tobą zainteresowana,
odrzuciła Cię, nie widziałeś szans na to
żeby
 się z nią spotykać…?”

 

„Kobieta odrzuciła Cię i powiedziała żebyście „zostali przyjaciółmi”…?”

 

„Dołuje Cię, że inni są w związkach, mają
fajne kobiety, a Ty już długo
nie masz żadnej…?”

Sztuka uwodzenia - szkoła psychotechniki.pl

 

„Nie wiesz o czym z nią rozmawiać,
Nie wiesz co zrobić aby ona
zakochała się w Tobie…?”„Nie wiesz jak poprowadzić
waszą znajomość
od pierwszego zdania do
pierwszego spotkania, pocałunku, 
upojnej nocy i związku…?”„Starałeś się przy niej dobrze wypaść,
więc nie byłeś dla niej żadnym
wyzwaniem, byłeś kolejnym, którego
ona może mieć ot tak
i dziwisz się, że jej
zainteresowanie Tobą zniknęło…?

Może jesteś singlem, może mężczyzną w związku…
To nieistotne.

Witamy Cię jako gościa i zapraszamy do ekscytującej podróży po świecie relacji damsko-męskich oraz poznania wielu interesujących sekretów o tematyce uwodzenia.

Powiedz, ile razy zdarzyła Ci się sytuacja, kiedy zobaczyłeś atrakcyjną kobietę która bardzo Ci się podobała, ale nie miałeś pojęcia co do niej powiedzieć ani co zrobić, aby zapoczątkować zmysłową i wspaniałą znajomość?

Czy pamiętasz, ile razy byłeś mocno zainteresowany dziewczyną, którą przez długi czas mijałeś na co dzień?

Być może chodziliście do tej samej szkoły, być może pracowaliście w jednej firmie. Możliwe że jakiś czas mieszkała w pobliżu.

Wasze spojrzenia spotykały się wiele razy, za każdym razem kiedy ona była obok. To nie były zwykłe spojrzenia. Jednak Ty czułeś wtedy jakąś blokadę, w wyniku której nie zrobiłeś nic właściwego.

Dziś już się nie dowiesz, jaką była kobietą, czy lubiła smak czerwonego wina z cytryną o poranku, co było dla niej ważne w życiu, jakie miała marzenia i czy mogliście część z nich razem zrealizować.

Jednak za każdym razem kiedy ją mijałeś, nie mogłeś oderwać wzroku, zwracałeś uwagę na każdy jej najdrobniejszy uśmiech i gest.

Potrafiłeś docenić zmysłowy wdzięk z jakim się poruszała, jednak nie umiałeś zrobić nic, aby ona była z Tobą.
Być może nawet podjąłeś jakieś działania, które mimo wszystko nie doprowadziły Cię do niej.

Ile razy powtarzałeś sobie: od jutra będzie inaczej? To „jutro” trwa do dnia dzisiejszego.
Kobieta nie budzi się z myślą „tylko żeby nikt nie zawrócił mi dzisiaj w głowie„.

Czy kiedykolwiek mogłeś się tego nauczyć?

Jedynie nieliczni mężczyźni przyciągają kobiety do siebie w sposób zupełnie naturalny.
Jednak nie ma takiej rzeczy, którą najwięksi uwodziciele na świecie robią lub mówią, której Ty nie mógłbyś zrobić lub powiedzieć.

Prawdopodobnie zdziwi Cię teraz, kiedy dowiesz się że radzenia sobie z kobietami można się po prostu nauczyć, jak gry na flecie lub jazdy samochodem, ponieważ uwodzenie kobiet to tylko zestaw umiejętności, którego możesz się nauczyć tak samo, jak każdej innej umiejętności na świecie.

Możesz nauczyć się co robić z dziewczyną, jak rozmawiać i o czym, aby zbudować wzajemne zainteresowanie, od rozpoczęcia rozmowy aż do wyśmienitej kawy po upojnej nocy i następnie związku.

Zrozumienie zasad emocjonalnej projekcji, oddziaływania interpersonalnego, dynamik grupowych oraz metod stworzonych w oparciu o psychologię ewolucyjną, która ma mało wspólnego z byciem bogatym czy przystojnie wyglądającym gościem, pozwala wpłynąć na Twoją atrakcyjność i sprawić, że potrafisz zainteresować sobą kobietę, która jest dla Ciebie o wiele bardziej atrakcyjna, niż jakakolwiek na którą przeciętnie zwracasz uwagę.

Wystarczy, że nauczysz się krok po kroku co należy zrobić, aby przyciągnąć kobiety do siebie.

Czy dotąd nie było trochę tak, że większość działa się jakby z przypadku, a Ty brałeś tylko to co było dla Ciebie dostępne, nie koniecznie to, czego tak do końca prawdziwie pragnąłeś?


„Wierzysz, że kiedyś przyjdzie ten dzień, w którym poznasz gorącą kobietę ze swoich najskrytszych fantazji
i odtąd będziecie żyli długo
i szczęśliwie
…?”


Niestety to działa w ten sposób jedynie w filmach.

W prawdziwym życiu… MUSISZ nauczyć się jak się ubierać, jak się zachowywać, jak być atrakcyjnym, jak i o czym rozmawiać, aby zbudować między sobą i nią więź i „to coś”, które nie stworzy się samo.

„Zawsze w życiu idziesz którąś z dróg. Wybieraj tą, która da Tobie najpiękniejsze wspomnienia” – Zan Perrion.

Zazwyczaj jeżeli zobaczysz dziewczynę która Ci się mocno spodoba, to nawet jeżeli ona Cię dostrzeże, w 95% przypadków nawet się do siebie nie odezwiecie.

Wyobraź sobie jakby to było gdybyś Ty był w stanie w zaledwie kilku chwilach zafascynować sobą prawie każdą kobietę, która w Twoich oczach jest dla Ciebie naprawdę atrakcyjna, a po kilku chwilach ona sama zaczyna zabiegać o Twoje względy, w głowie mając jedno: „naprawdę fajny facet” .

To wszystko dzieje się dla Ciebie naprawę szybko, a co najważniejsze zdumiewająco łatwo.
Brzmi zaskakująco?

Chcesz dowiedzieć się co po kolei powiedzieć pięknej dziewczynie, by w ciągu pierwszych 15-20 minut rozmowy zaczęła się Tobą fascynować i sama zapragnęła bliższych kontaktów?

Jeżeli nie masz czasu teraz czytać i chcesz zapoznać się z konkretną ofertą szkoleń stacjonarnych oraz e-Mentoringu Sztuki Uwodzenia, przejdź tutaj.

Pozostałym osobom, życzymy miłej lektury poniżej.

 
"Jak Rozkochać Ją Na Zabój i sprawić, że ona NIE oderwie myśli od Ciebie...?"
 


Zanim zaczniesz czytać ten tekst, odpowiedz w myślach na następujące pytania:

(zastanów się spokojnie i bądź z sobą szczery)

   1. Czy widząc na ulicy, uczelni lub w pracy śliczną dziewczynę, która Ci się podoba, potrafisz swobodnie podejść do niej, zacząć intrygującą rozmowę i umówić się?

     

   2. Czy wiesz o czym rozmawiać z kobietami, tak aby wasza rozmowa swobodnie płynęła, a iskry w jej oczach pojawiały się dzięki Twojej obecności?

     

   3. Czy będąc w związku zawsze świetnie radzisz sobie ze swoją kobietą, idealnie się z nią dogadujesz i nigdy się nie kłócicie?

     

   4. Czy znasz najbardziej wysublimowane reguły i zasady uwodzenia, potrafisz intrygować kobiety i rozpalać ich zmysły, a co najważniejsze, sprawiać że kolejnego dnia budzą się z myślą o Tobie?

     

   5. Czy naprawdę potrafisz uwodzić kobiety, gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz ??

     

Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś „NIE, polecam abyś dokładnie przeczytał ten tekst.

Powiedz, ile razy przytrafiła Ci się sytuacja, w której zobaczyłeś piękną nieznajomą i nie potrafiłeś nic powiedzieć?

Być może było inaczej – być może odważyłeś się podejść do niej, ale na myśl nie przychodziło Ci o czym rozmawiać i co zrobić by zaintrygować ją sobą.

Przypomnij sobie jak wiele kobiet w taki WŁAŚNIE sposób przegapiłeś, jak wielu kobietom Ty nie pozwoliłeś się poznać i do dziś nie przekonałeś się, ilu interesujących chwil mogliście razem doświadczyć.

A może widziałeś tych mężczyzn, którzy pomimo tego, że nie byli zbyt przystojni czy bogaci, to zawsze otaczali się pięknymi kobietami, które wydawałoby się, że same do nich lgną?

Ile razy zastanawiałeś się jak oni to robią?

Większość mężczyzn nie radzi sobie w podobnych sytuacjach.

Zazwyczaj jest tak – spotykasz kobietę która Ci się podoba i… nic. Czasem, nawiązujesz z nią rozmowę z której wynika… znowu nic.

Jest coś, co blokuje Cię przed spełnieniem Twoich pragnień. Nie potrafisz uzyskać jej zainteresowania, wydaje Ci się że nie wiesz o czym masz rozmawiać. I w ten sposób kolejny raz tracisz okazję na przeżycie czegoś niesamowitego.

Spójrz na fotografie osób poniżej.

 

„Czy wydaje Ci się, że mężczyźni
z takim wyglądem mogliby kiedykolwiek otaczać się pięknymi
i atrakcyjnymi kobietami…?”

 

"Większości, wydaje się że nie."

 

Tym czasem, pierwszy z nich to Mystery, jeden z głównych bohaterów głośnej książki Neila Straussa „The Game”. Jest twórcą nowatorskich metod uwodzenia, a uczestnictwo w szkoleniach jakie prowadzi, to koszt kilku tysięcy USD.

Drugi, to Ross Jefferies, światowy ekspert w dziedzinie uwodzenia, który niejednokrotnie udowadniał swoje umiejętności „na żywo”, biorąc udział w różnych programach TV.

(Wejdź i sprawdź sam:
http://www.venusianarts.com/
http://mysterymethod.com oraz http://seduction.com)

Skoro takim mężczyznom się udało,
dlaczego Ty nie miałbyś zacząć radzić sobie z kobietami?

Czym jest uwodzenie? Manipulacją, czy ekscytującą podróżą w stronę sukcesu i powodzenia z kobietami? Iluzorycznym trickiem, czy głębokim zrozumieniem kobiecych emocji? Czymś, co jest Tobie dane od początku, czy czymś, czego możesz się nauczyć?

Być może wcześniej wydawało Ci się, że są mężczyźni którzy mają wrodzoną, naturalną umiejętność bycia czarującym tak, że piękne kobiety nie mogą im się oprzeć.

Może zawsze chciałeś być mężczyzną atrakcyjnym, który ma wokół siebie wiele atrakcyjnych kobiet, jednak zawsze pozostawało to w sferze marzeń.

Wierzysz, że kiedyś przyjdzie ten dzień, w którym poznasz gorącą kobietę ze swoich najskrytszych fantazji i odtąd będziecie żyli długo i szczęśliwie?

Niestety to nie działa w ten sposób, chyba że w filmach.
W prawdziwym życiu… MUSISZ nauczyć się jak się ubierać, jak się zachowywać i jak uwodzić.

Dlatego już od lat, kiedy prowadzimy szkolenia doskonalenia zdolności interpersonalnych i uwodzenia, nauczyliśmy mężczyzn takich jak Ty, w jaki sposób sprawiać aby atrakcyjne kobiety same zabiegały o Ciebie, chciały spędzać z Tobą czas i czuły się z Tobą spełnione.

 

„Co Da Ci kurs Akademii Sztuki Uwodzenia…?”

Gdybyś chciał nauczyć się jakiejś konkretnej umiejętności i w sposób perfekcyjny ją opanować, to do kogo byś się zgłosił? Do znajomego, czy do profesjonalistów i mistrzów w tej dziedzinie?

Chcąc zdobyć umiejętność przyciągania do siebie oraz uwodzenia atrakcyjnych i wartościowych kobiet, zgłosisz się do znajomych, będących w stanie dać Tobie jedynie takie rady jak „Wyluzuj się„, „Bądź sobą„, „Miej poczucie humoru„, „Poproś jej koleżankę„, „” – czy zgłosisz się do kogoś, kto profesjonalnie zajmuje się uwodzeniem oraz tajnikami dynamik grupowych i relacji interpersonalnych?

Zastanów się, czy kobieta, która jest pewna siebie, inteligenta, piękna, atrakcyjna i otoczona mnóstwem mężczyzn, będzie zadowalała się przeciętnie dostępnymi mężczyznami, czy może tymi „z wyższej półki”?

Analogicznie: Ty, kiedy poznajesz 14 kobiet w tygodniu i z połową się umawiasz – po 3 miesiącach utrzymujesz kontakt tylko z tymi najbardziej wartościowymi i atrakcyjnymi kobietami.

Mężczyźni od zawsze starali się zaprezentować kobiecie swoją wartość od jak najlepszej strony. Dzisiejszy świat sprawia, że jeżeli nie urodziłeś się z naturalnymi umiejętnościami przyciągającymi do Ciebie kobiety, to pozostało Tobie być bogatym, niesamowicie przystojnym, mieć super samochód i dom, wziąć udział w e-Mentoringu Sztuki Uwodzenia lub zostać absolwentem profesjonalnego szkolenia.

Możesz nauczyć się, w jaki sposób krok po kroku, poprowadzić znajomość od rozpoczęcia rozmowy, do wyśmienitej kawy po upojnej nocy.

Specjalnie dla osób takich jak Ty, przygotowaliśmy wyjątkowe szkolenie, byś mógł swobodnie i z prędkością huraganu wkroczyć w tajniki psychologii uwodzenia.

Sztuka uwodzenia - szkoła psychotechniki.pl

 

Kim Ty staniesz się po przejściu szkolenia…?”

Zastanów się, czy kobieta, która jest pewna siebie, inteligenta, piękna, atrakcyjna i otoczona mnóstwem mężczyzn, będzie zadowalała się przeciętnie dostępnymi mężczyznami, czy może tym co jest tajemnicze, intrygujące i co pozwoli jej na zdobywanie nowych doświadczeń, emocji – których jeszcze nie doświadczyła.

Zapewne znajomi będą patrzyli na Ciebie z niedowierzaniem, będą zadawali sobie pytania: ale jak? Jak on to robi? To akurat jest mało istotne, istotne jest to, jak Ty się będziesz z tym czuł, jakie emocje wywoła to u Ciebie i u niej.

To Ty będziesz świadomy tego kim jesteś, i co Ty możesz jej dać, w taki sposób, że to ona będzie myślała o Tobie: naprawdę fajny facet.

Staniesz się mężczyzną, który:

   1. Przed każdą randką/spotkaniem jest totalnie wyluzowany, bo czuje się pewnie przy kobietach z którymi rozpoczyna rozmowę i spędza czas.

     

   2. Mężczyzną, który widząc na ulicy, na uczelni lub w pracy śliczną dziewczynę, będzie się zastanawiał nad jednym: kiedy mam czas się z nią spotkać.

     

   3. Mężczyzną, dla którego strach przed podejściem do kobiety w ogóle nie istnieje.

     

   4. Kimś, kto rozumie kobiety, rozumie ich procesy myślowe, wie w jaki sposób przyprawiać kobiety o niemalże utratę zmysłów.

     

   5. Mężczyzną, który będzie przewodnikiem dla każdej kobiety, z którą nawiąże kontakt, będzie potrafił ująć ją za dłoń i poprowadzić do swojego świata.

     

   6. Mężczyzną, który potrafi swoją kobietę rozgrzać od zwykłego dotyku, po słowa i emocjonalną eksplozję w jej głowie.

     

   7. Osobą, która potrafi rozpocząć rozmowę z nieznajomą kobietą w dowolnym miejscu i poprowadzić interakcję krok po kroku, aż do poziomu głębokiej relacji emocjonalnej.

     

   8. Mężczyzną, który zna reguły i zasady uwodzenia oraz techniki ekskluzywnego flirtu, umożliwiającego skuteczne uwodzenie kobiet, nauczanego przez największych profesjonalistów i mistrzów na świecie.

 

Tego wszystkiego nauczysz się z biorąc udział w szkoleniu Sztuki Uwodzenia, stworzonego przez ludzi którzy już od kilku lat zajmują się uwodzeniem i pogłębiają tę wiedzę, tak byś Ty mógł wyciągnąć z tego jak najwięcej dla siebie.

Program szkoleń został dostosowany do stopnia, w jakim chcesz i możesz zaangażować się w rozwój interpersonalny, na poszczególnych etapach Twojego treningu.

Sprawdź, czego dokładnie uczymy:

Sztuka uwodzenia - szkoła psychotechniki.pl

SU Praktyk Uwodzenia (2 Dni i 2 Noce)

To flagowe szkolenie SU 1st., które w wyjątkowej atmosferze szybko wprowadza Cię w świat uwodzenia, dając narzędzia i umiejętności towarzyskie z kobietami. Po tym szkoleniu, już nigdy nie będziesz taki sam ...
Sztuka uwodzenia - szkoła psychotechniki.pl

SU Zaawansowane (3 Dni i 3 Noce)

Ekskluzywne szkolenie 2st., podczas którego wyniesiesz swoje umiejętności na znacznie wyższy poziom. Odkryjesz własną ścieżkę sukcesu, na której już zawsze będą towarzyszyć Ci kobiety.
Sztuka uwodzenia - szkoła psychotechniki.pl

Coaching Indywidualny

Szkolenie indywidualne obejmuje zakres kursów I oraz II stopnia i rozwiązuje Twój osobisty problem. Szkolenie indywidualne jest dla tych, którzy cenią sobie prywatność, nie mogą, albo nie chcą brać udziału w szkoleniu grupowym z uwagi na wiek, czas, pracę, itd. Zwłaszcza, jeżeli masz konkretne studium przypadku i chcesz, aby tan czas był poświęcony wyłącznie Tobie i tylko Tobie, bo oczekujesz indywidualnej pracy nad Twoimi kontaktami z kobietą lub kobietami.
Sztuka uwodzenia - szkoła psychotechniki.pl

SU Sopot (6 Dni i 5 Nocy)

To szkolenie to uwodzenie w niezwykłym czasie i w wyjątkowym miejscu, w którym z pewnością wiele się wydarzy. Morze, plaża, bary, kluby i wiele więcej. Najlepsze jest to, że nawet najbardziej nieśmiały facet podczas takiego wyjazdu może zacząć efektywnie komunikować się z kobietami, bawić, uwodzić... na lajcie.
Sztuka uwodzenia - szkoła psychotechniki.pl

Akademia Sztuki Uwodzenia e'Learning

Dołącz do elitarnego grona osób, które korzystają z ASU ("Akademii Sztuki Uwodzenia") i uczą się z kursów. Dzięki znakomicie opracowanym kursom, lekcjom i treningom już po 14 dniach nauki materiałów, wykonywania ćwiczeń i konsultacjach uzyskujesz zupełnie nowy i znacznie wyższy poziom w rozmowach z dziewczynami i w swoim zachowaniu. Ponadto otrzymujesz dostęp do materiałów wideo, audiobooków, podręczników i skryptów PDF. Ucząc się zdalnie realizujesz materiał szkoleniowy kursów I oraz II stopnia, który opanujesz dzięki ćwiczeniom oraz nauce interaktywnej.
Sztuka uwodzenia - szkoła psychotechniki.pl
Latest posts by F. (see all)