Technika Hipnotyczna

  • by

Posłuchaj proszę tej historii…

„Patrząc na naszyjnik lub łańcuszek kobiety z którą rozmawiam, często przypomina mi się historia, którą kiedyś przeczytałem, zatytułowana „Kamienny Naszyjnik Erosa„.

Było to o kobiecie, która została rozłączona ze swym kochankiem i straciła wiarę w miłość. Pewnej nocy kiedy chodziła sama po górach w pobliżu jej domu, usiadła na jakichś skałach.

Kiedy wpatrywała się w niebo, w gwiazdy, wypowiedziała życzenie o kimś, kto mógłby pojawić się w jej życiu i napełnić je przygodą, której jej brakowało.
Nagle rozbłysło się światło wokół niej, które najpierw ją zaskoczyło.

Najpierw próbowała temu zaprzeczyć, że zaczęła czuć ciepło głęboko wewnątrz, ale im bardziej pozwalała sobie, by czuć jak to ciepło powiększa się, tym silniejszym się stawało i bardziej chciała, by trwało.

Wtedy zaczęła słyszeć ten głos wewnątrz jej umysłu. I im bardziej pozwalała sobie by słuchać tego głosu, tym bardziej to odprężało ją i sprawiało, że zaczynała skupiać się UWAŻNIE na tym, co mówił głos w który się wsłuchiwała.

Głos zaczął zmieniać się i zaczął coraz bardziej kojąco brzmieć, mówiąc do niej: „Skup się na tym co jest przed tobą a odkryjesz, to czego pragniesz…„.

Wtedy -> PSTRYK, głos zniknął, zostawiając ją, by… rozumiała to co zostało powiedziane.

Położyła rękę na swej piersi, by uspokoić swój oddech i poczuła coś dookoła swojej szyi. Pociągnęła to naprzód i zobaczyła, że wcześniej nie było tam niczego, a teraz był piękny naszyjnik.

Długo była zupełnie zmieszana, ale wtedy przypomniała sobie głos, który usłyszała i coś co jej powiedział: SKUP SIĘ NA TYM CO JEST NA WPROST CIEBIE… A ZNAJDZIESZ TO CZEGO PRAGNIESZ.

Bez nawet pełnego zrozumienia co się dzieje, podjęła decyzję i powiedziała do siebie: „Obojętnie co, ktokolwiek będzie ci mówił, to jest to czego chcesz, to jest to na co zasługujesz i będziesz robić wszystko z twoich własnych powodów.

Nazajutrz poszła do miasta, aby kupić jakieś rzeczy i została tam bardzo zdumiona, tym co się zdarzyło… podczas wchodzenia na rynek.

Zobaczyła pewnego mężczyznę i nagle zaczynała odkrywać, że nie może oderwać od niego swojego wzroku. Jego oczy napotkały jej wzrok i wpatrywali się tak kilka chwil.
To ciepło głęboko wewnątrz, zaczęło stawać się silniejsze i silniejsze i silniejsze. Wtedy zaczęła CZUĆ POWSTAWANIE PRAGNIENIA, głęboko wewnątrz niej.

Przypomniała sobie wtedy ten kojący głos, który mówił do niej „Skup się na tym co jest przed tobą, a odkryjesz to czego pragniesz…„.

To było jakby jakaś energia uformowała się dookoła nich, jak miękka osobista bańka, odcinając ich od reszty świata. W tym momencie istniała tylko ich dwójka i nic poza tym.

Ona zaczęła rozmyślać i pytać się siebie: „Czego chcesz w głębi serca? Czego brakuje w twoim życiu właśnie teraz i chcesz to od tej osoby teraz?” I tylko z uśmiechem, wzięła jego rękę i wyprowadziła go z rynku.

Rozmawiali godzinami, dzieląc się poglądami i opiniami, marzeniami i pragnieniami. Wtedy po prostu wpadli sobie w ramiona i kochali się przez całą noc. To było niepodobne do wszystkiego co mogłaby sobie wyobrazić.
On dotykał ją dokładnie tak jak ona chciała być dotykana, kochał się z nią dokładnie tak, jak ona chciała być kochana.

Kiedy leżeli przytuleni, on zapytał o jej naszyjnik. Wyjawiła mu więc co się zdarzyło poprzedniej nocy w górach i jak weszła w posiadanie naszyjnika.

On pocałował ją i powiedział: „Zawsze kiedy uświadomisz sobie obecność tego naszyjnika, pomyśl o mnie. I zawsze, kiedy będziesz dotykać tego naszyjnika, ja  będę czuł twoje dotknięcie na mojej twarzy i  uśmiechnę się.

Rozstali się o poranku, miała na niego czekać wieczorem w dokładnie tym samym miejscu.
Nie przyszła.

Ze smutkiem zdecydowała nie spotkać go już nigdy więcej, ponieważ bała się, że ta magiczna, cudowna, zdumiewająca przygoda, którą przeżyła z tym człowiekiem w końcu zastałaby zrujnowana z jakiegoś powodu, któregoś dnia.

W zamian wybrała PAMIĘTAĆ NA ZAWSZE, tą jedną doskonałą noc, z tym jednym doskonałym facetem. Myślała o nim często i jego obraz nigdy nie był daleki w jej myślach.

I kiedykolwiek dotknęłaby naszyjnika CZUŁABY NIEWIARYGODNE CIEPŁO, ponieważ wiedziała, że gdzieś tam, on uśmiechał się…”

 

Jak działa taka historia na kobiety?
Oczywiście samych historii może być więcej.

Najważniejsze jest potwierdzenie stanu zmysłów. Podczas gdy ona jest zasłuchana w piękną opowieść, Ty wprowadzasz jej do głowy sugestie podprogowe.

Czyli w tym przypadku:

  • patrzyli sobie w oczy i ona odkryła, że nie może oderwać od niego wzroku
    Realnie to na Ciebie patrzy kiedy opowiadasz jej historię, w Twoje oczy patrzy
  • wsłuchiwała się w głos, który do niej mówił
    Realnie to TY do niej mówisz, nie mówi tego jakiś kochaś do jakiejś dziewczyny z opowieści, jedyną kobietą która słucha teraz jakiegoś głosu jest laska przy Tobie, co więcej, to Twój głos gada!
  • skup się na tym co masz przed sobą, a odkryjesz to czego pragniesz…
    Realnie TY jesteś przed nią.

Podczas gdy ona jest zasłuchana w fabułę historii, podświadomość bez oporu przyjmuje ukryte sugestie, bez stawiania im najmniejszego oporu.
Podobnych przykładów i zabawek jest więcej.

F.

Leave a Reply