Patent Na Podryw

  • by

Linoge otwiera grupę 3 bodajże lasek, które siedziały przy stolikach/ławkach tych zaraz po wejściu na piętro, znajdujacych sie na drodze od baru i parkietu w stronę kibla (klub Pinokio, Szczecin).
Po kilku minutach widząc, że się rozkręcił kończę drinka z S. i idę się wkręcić, w tym momencie Linoge rzuca: „Słuchajcie, ten gość jest niesamowity, kiedy się poznaliśmy na imprezie odgadł moją date urodzenia po dosłownie paru sekundach rozmowy ze mną. Ale po dziś dzień wydaje mi się to niewiarygodne, więc sądzę że wcześniej ktoś mu powiedział albo podejrzał mój dowód.
Laski zaintrygowane.
Linoge zakłada się z laską. W ten sposób wychwyca kiedy ona ma te urodziny. Mnie tam nie ma, Linoge dłonie cały czas na stoliku i tyłem do parkietu a przodem do lasek, żeby nie było podejrzeń, że mi to przekaże sms’em czy innaczej.
Dołączam do grupy.
Linoge rzuca mi uwagę dotyczącą imprezy, na którą niedługo się wybieramy.
Laska koniecznie chce, bym spróbował odgadnąć jej urodziny.  Linoge siedzi cicho względem tego tematu, to ona mnie na to namawia.
Łapię ją za dłoń i spoglądam głęboko w oczy, oczywiście te gesty ironizując. 🙂
Rzucam lasce coś w stylu „Tylko nie rób ze mnie jakiegoś maga. Kiedy sie urodziłaś to był bardzo ciepły miesiąc, najciepleszy. To był środek lata, ale nie czerwiec. Urodziłaś się w lipcu. Gdzieś mniej więcej w połowie. Chyba 17.” 🙂
Laska miala urodziny dokładnie 16.07, specjalnie pomyliłem się o 1 dzień, bo dzięki temu to było mniej kojarzone z trickiem.
Laska wytrzeszcz oczu, buzia otwarta, wszyscy łach. 🙂 rzeczywiście się nakręciła i tak już zostało.
Ale trudno mówić tu o jakimś prawdziwym uwodzeniu kobiet w ten sposób – to była taka jedna z zabaw typu playful, trwała moment i była zupełnym dodatkiem.
Linoge rzuca mi informację o imprezie, na którą się wybieramy. W trakcie 2 zdań wymienia tam 4 imiona / ksywy.
Np. „W ogóle, dzwonił do mnie dzisiaj Artur i mówił że razem z Funiem chcą zrobić imprezę u Jacka na chacie. Z tego co wiem ma być darmowy alkohol, bo Grzesiek ma urodziny i to urodzinowa impreza ma być.”

Pierwsze litery imion odpowiadają w tym przykładzie:
A – 1
F – 6
J – 0
G – 7

Oczywiście poćwiczyliśmy chwilę szybkie łapanie tego przed wyjściem.
Żeby wyciągnąć od niej kiedy ma urodziny wystarczy rzucić coś na zasadzie: „Mam w ogóle niesamowitego znajomego, gdzieś tam teraz się bawi w drugiej części klubu, w dość zabawny sposób się poznaliśmy. Ale ciekawsze jest to, ze on ma dość intrygujące umiejętności. Dam ci przykład, kiedy masz urodziny? … wyobraź sobie, że on potrafi spojrzeć w oczy drugiej osobie i od razu poznać kiedy się urodziła. blablabla”

Jak lasek jest więcej, umawiacie się na znak, np. papieros który będzie leżał na stole i wskazywał na kierunek laski, której data urodzenia jest wybadana.
Taka zabawa  😀

Ale pamiętaj, że atrakcyjność to osobowość, stylizacja wizualna i zachowanie, a nie zabawki.
Oczywiście to trick, każdy może go rzucić. Natomiast działał, więc to znacznie ciekawsze niż „jak się bawisz”.
Ale nie możesz na tym opierać uwodzenia.

Pozdrawiam
F.
listopad 2006

Patent Na Podryw
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz