Techniki GIER kobiecych

  • by

Techniki GIER kobiecych – dlaczego, jak, jaki osiągają cel?
Nie ma chyba na świecie kobiety, która nie rywalizowałaby z inną i to bez względu na to czego rywalizacja ta dotyczy. Może być to związane z tak błahymi sprawami jak ubiór czy idąc dalej – kwestia mężczyzny.
Często na szkoleniu zdarza się sytuacja kiedy kursant rozmawia z dziewczyną, nagle pojawia się jej koleżanka i zaczyna się problem. Dziewczyna, która przyszła odczuwa zagrożenie. Zagrożenie to polega na tym, iż koleżanka boi się, że zostanie sama na imprezie, na którą przyszła razem ze znajomą, ale to nie wszystko. Dlaczego ma się sama bawić i na dodatek pilnować torebkę koleżance, która bawi się bardzo dobrze z nowo poznanym chłopakiem?
I wtedy pojawiają się teksty: chodźmy razem tańczyć, chodź ze mną do toalety, kolego nie masz tu czego szukać lepiej odejdź.
Gdyby ta sama dziewczyna znalazła się w sytuacji, w której do niej ktoś podchodzi ostatnią rzeczą, którą by chciała to, to by koleżanka jej przeszkadzała.
Inna sytuacja. Jestem na imprezie domowej. Przychodzi dziewczyna, której ja osobiście nie znałam, ale znały dwie inne, które z jakiś powodów za nią nie przepadały. Pierwsze słowa, które padły z ich słów: idziesz na chrzciny czy na imprezę?
Dziewczyna była ubrana bardzo fajnie, ale zawiść tej dwójki nie pozwalała, na to, by z ich ust wydobył się komplement.
Pamiętam sytuację ze szkolenia z Sopotu. Jednego z wieczoru F. wraz z kursantami postanowili urządzić imprezę domową, na której miały znaleźć się dziewczyny, które tego dnia poznali. Nie było by problemu, gdyby nie to, że ja idąc tam miałabym być osobą towarzyszącą F., co niestety mogło by nie iść w parze z towarzyszką, którą on tego dnia poznał i która tam miała być. Część tego wieczoru – z uwagi na dobro powodzenia „akcji” – spędziliśmy osobno. Jednak kolejny wieczór w klubie przyniósł mi totalny ubaw. Wchodzimy do klubu, witamy się z kursantami. Patrzę jakaś dziewczyna mi się dziwnie przygląda. F. mówi mi po cichu, że jest to jego towarzyszka z ubiegłej imprezy. Spojrzałam na niego i upewniłam się czy mogę ją lekko „przetestować” aby zobaczyć jakim typem dziewczyny jest. Wiedział co to oznacza więc po chwili, gdy ona podeszła, rozpoczęła się rozmowa.
Dziewczyna od samego początku była zestresowana. Bała się, że zabiorę jej F., więc nogami, rękoma za wszelką cenę chciała by on z nią poszedł tańczyć. Spojrzałam na nią i mówię: AAA tak bardzo marudzisz dla F., żeby szedł z Tobą tańczyć, ale zobacz Twoje koleżanki już dawno poszły, co Ty tutaj jeszcze robisz? Ona odparła, że bez F. nie pójdzie.
Spojrzałam na nią z ironią i powiedziałam: biedactwo z ciebie, chyba jeszcze nigdy w życiu nie tańczyłaś, bo skoro bez niego nie możesz to wcześniej tego nie robiłaś. Spojrzała z zakłopotaniem. Uśmiech F. był bezcenny. Zostawił nas mówiąc, że zaraz wraca. W tym momencie, wróciła jej koleżanka. Rozmawiało mi się z nią bardzo dobrze, jednak widziałam, że AAA się bardzo przysłuchuje. Koleżanka była bardzo ciekawa co ja tu robię z F. (oczywiste jest to, że nie mogłam powiedzieć, iż prowadzimy szkolenie, a na sofie obok są kursanci, którzy są zajęci nowo poznanymi dziewczynami) zaczęłam odpowiadać w taki sposób, by AAA czuła się zazdrosna. Wrócił F., chwilę kontynuowałam zabawę, ale wiadomo – były ważniejsze rzeczy do zrobienia z kursantami tego wieczoru.
Oczywiście sytuacja, którą przedstawiłam wydaje się być śmieszna, ale prawdziwa. Chwilę po tym jak wyszliśmy z klubu, F. zaczął dostawać smsy, dlaczego nie przyszedł sam i że ona wyobrażała sobie wszystko zupełnie inaczej.
Kobieca gra. Chciałam tylko poznać jej charakter. Dziewczyna poznała fajnego faceta i próbowała wszystkim co ma go zatrzymać. Zapewne tego wieczoru nie bawiła się dobrze, bynajmniej nie tak jak planowała.
Oprócz sprawdzenia samej dziewczyny, oczywiście pomogłam F. – jej zazdrość spowodowana moją obecnością, przyciągnęła ją jeszcze bardziej w jego kierunku.
Dlaczego kobiety grają w takie gry? To nie jest chęć dowartościowania, co słyszałam już nieraz na męskich forach, to jest coś więcej – to jest świadomość bycia sobą i tego kim się jest. Każda kobieta chce być w czymś lepsza od drugiej, wręcz chce jej to uświadomić.
Kobiety często udają niedostępne – nie dlatego, że takie są, ale dla samego testu mężczyzn. Wiele obecnie słyszy się o tym jak często można spotkać łatwe dziewczyny, które bez problemu wskoczą do łóżka nieznanemu mężczyźnie. Dlatego jest grupa kobiet, która mimo, że też ma na to ochotę zachowuję się zupełnie inaczej.
Pamiętam jak znajoma opowiadała mi o swojej koleżance i jej nowym „koledze”. Chłopaka poznała całkiem przypadkowo, mijali się na klatce schodowej. Z racji tego, że chłopak należy do tych typu „chcę mieć każdą” rozpoczął rozmowę, dostał numer no i przy okazji dowiedział się, pod którym numerem mieszka. Była w szoku, że tacy mężczyźni istnieją. Dodawała mu cechy, o których pojęcia jeszcze nie wiedziała. I tak zaczęła się ich historia.
Już na pierwszym spotkaniu chłopak chciał czegoś więcej, czego ona mu nie dała, uważając że tak nie można. Drugie spotkanie, trzecie, kolejne… nic. Chłopak uznał, że znajomość będzie trzymał z uwagi, na kontakty które ona posiada, ale seksualnie ją już odrzucił. Wówczas ona zaczęła go zapraszać częściej do siebie, zabiegać o niego seksualnie. Sama byłam świadkiem jak po większej ilości alkoholu napisała mu sms: chcesz się bzykać? Było to dla mnie totalne poniżenie, bo ja sobie siebie nie wyobrażałam w roli osoby, która pisze coś takiego. Chłopak ją wyśmiał. Moja znajoma zapytała się jej wprost, skoro on tak bardzo chciał i on jej się podobał, dlaczego tego nie zrobiła? Ona uznała, że chciała pokazać, że nie jest taka łatwa. Niestety pokazała to dużo później prosząc się go o to.
Kobieca niedostępność jest również grą, którą ciężko zrozumieć facetowi.

Gwiazda

Leave a Reply