Tworzenie wyobrażeń w jej głowie

  • by

„Hologram – w niniejszym tutaj rozumieniu – iluzoryczny obraz osób, ich osobowości, kreowany w bardzo krótki czas, dający wrażenie postrzegania ich jako ogólnej, szerokiej całości.
Tak naprawdę, w Twoim postrzeganiu rzeczywistości nie istnieją realne osoby jako takie, a jedynie wizerunki tych osób, czyli Twoje wyobrażenia tych osób na bazie Twojego doświadczenia jakie z nimi masz.
Poruszając się po rzeczywistości wierzysz w te wyobrażenia traktując je na co dzień tak, jakby one były tymi realnymi osobami.
Jeżeli laska odrzuciła Cię po 5 minutach, to tak naprawdę odrzuciła nie Ciebie, ale to co widziała przez te 5 minut.  Odrzuciła Twój sposób podejścia, ubioru, zachowania przez ten moment, wypowiedź, ale nie odrzuciła Ciebie, bo nie ma „skanu” Twojej pełnej osoby, by móc w ogóle zdecydować jakie ma zdanie o Twojej osobie.
To co ona odrzuciła, to swoje własne wyobrażenie Twojej osoby, które sama stworzyła w te 5 minut, wierząc, że to wyobrażenie to prawdziwy Ty.

Tworzenie wyobrażeń w jej głowie

Umysł nie postrzega innych osób jako całości ich obiektywnej, pełnej wersji.
Każdy mężczyzna, który istnieje w pamięci kobiety, tak naprawdę jest wytworem jej Projekcji, stworzonej subiektywnie i fragmentarycznie, na bazie rzeczywistego obiektywnego modelu. (rys. powyżej)Modelowanie obiektu w kreowanym hologramie zmienia rzeczywistość umysłową kobiety, rysując jej ładniejszą Projekcję i dużo bardziej pociągający Hologram, na bazie rzeczywistej osoby, czyli Ciebie.
Jeżeli dotąd NIE wychodziło Ci z kobietami, NIE OZNACZA TO, że TY jako TY jesteś nieodpowiedni, albo coś musisz zmieniać w SOBIE.
Jeżeli podchodzisz do kobiety i odrzuca Cię po 4minutach, TO NIE CIEBIE ODRZUCIŁA.
ODRZUCIŁA HOLOGRAM.
Odrzuciła swoje własne wyobrażenie, które sama stworzyła we własnej głowie na bazie rzeczywistego modelu – Ciebie.
To w jaki sposób jesteś postrzegany przez kobietę bezpośrednio przed wejściem z nią w interakcję oraz bezpośrednio po tym, zależy tylko i wyłącznie od „obrazów”, jakie ona ma w głowie na Twój temat oraz jej interpretacji, uwarunkowanej wychowaniem i kulturowo. Niemniej jednak większość reakcji na podstawowe rzeczy jest uniwersalna (…)”
SU Psychomanipulacja 2013, pełny artykuł na stronach 16-22 w ebooku

Pozdrawiam
F.

Tworzenie wyobrażeń w jej głowie
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz