Uczyń to TRUDNYM

Uczyń to TRUDNYMKobiety jak każdy, pragną tego czego nie mają i co jest trudne do zdobycia.
Zastanów się osiągnięcie czego dało ci największa satysfakcję w życiu. Z pewnością było to coś co nie było łatwe do zdobycia. Coś na co czekałeś z niecierpliwością, prawdopodobnie śniłeś o tym po nocach, aż w końcu była to jedyna rzecz o której myślałeś. 

A teraz zastanów nad twoim największym rozczarowaniem… prawdopodobnie było to coś co osiągnąłeś nawet się nie starając. Nawet jeśli oglądasz mecz i jedna z drużyn prowadzi 10 golami tracisz zainteresowanie tym meczem, bo już z góry wiesz kto wygra i nie ma już nic ekscytującego w takim meczu.
Najbardziej niesatysfakcjonujące doświadczenia oraz uczucie rozczarowania pojawia się tam, gdzie zdobywamy coś czego chcemy z minimalnym wysiłkiem z naszej strony lub w ogóle bez starania się o to. Dlatego właśnie nie powinieneś być takim rozczarowaniem dla kobiety.Podam kilka przykładów kiedy stajesz się „zbyt łatwy dla kobiety”:

  1. Bycie dostępnym przez cały czas – odpowiadanie na każdy jej telefon i bycie gotowym do wyjścia z nią na każde jej zawołanie.
  2. Mówienie jej, że ją kochasz tak często jak to tylko możliwe.
  3. Dzwonienie do niej non sto.
  4. Częste pisanie jej listów/wiersz.
  5. Dawanie jej prezentów w początkowym etapie znajomości.
  6. Zbyt szybkie przedstawianie jej swojej rodzinie.
  7. Pozwalasz jej trzymać swoje rzeczy u siebie zbyt wcześnie.

Jeśli pomyślisz o tym przez chwilę, pewnie znajdziesz wiele innych przykładów.
Pozwól sobie być wyzwaniem dla niej, jak już zainteresujesz ją sobą, spraw aby mogła starać się o Ciebie. Daj jej próbkę siebie, a potem niech stara się o więcej.
Na pewno miałeś w swoim życiu przynajmniej jedną sytuację kiedy dziewczyna latała wokół Ciebie i była gotowa zrobić dla Ciebie wszystko, a Ty nic nie zrobiłeś aby to dostać – i pewnie wtedy zacząłeś tracić zainteresowanie taką dziewczyną. Dokładnie tak samo działa to w druga stronę.
Dlatego właśnie daj sobie szansę na bycie wyzwaniem dla niej, na bycie „trudnym do zdobycia”.

Pamiętaj tylko, aby nie przesadzić i używać tego kiedy może to pomóc, a nie zaszkodzić, czyli jak zawsze najważniejsza jest kalibracja.

Pozdrawiam
F.

Uczyń to TRUDNYM
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz