Unikalne cechy kobiety działają na Twoją korzyść

  • by

Najbardziej unikalne cechy dziewczyny, na które mało kto wpadnie, mają najmniejszą tolerancję dla niej – i działają na kobietę wyjątkowo mocno.

Klasyczne modele uwodzenia charakteryzują się typowym dla nich podziałem, że kobietę można uwodzić stylem bezpośrednim (direct) lub pośrednim (indirect).
Metoda pośrednia polega na niewykazywaniu zainteresowania samą dziewczyną, dopóki nie zdarzy się wystarczająco dużo, abyś wykazał wobec niej otwarte zainteresowanie. Jednocześnie, kładziesz nacisk na subtelne podsycanie jej emocji, w skutek czego to ona zaczyna Ciebie uwodzić.
Tym razem porozmawiamy jednak o stylu bezpośrednim, jakim jest direct.
Metoda bezpośrednia charakteryzuje się szczerością.Sekretem direct’u jest to, że robisz to szczerze. Słowa są tu tylko i wyłącznie nośnikiem identyfikacji emocjonalnej. Inaczej to ujmując, direct to są emocje jakie przekazujesz dziewczynie przez cały czas interakcji. Jakiś odważny tekst, pierwszy lepszy, ot – sam w sobie wrażenia nie zrobi.
Jeżeli podoba Ci się jej uśmiech podejdź i powiedz: Sposób w jaki się uśmiechasz jest niesamowicie zmysłowy. Wybacz mi brak nieśmiałości, ale spodobało mi się to w Tobie i nie mogłem się powstrzymać, aby podejść i Cię poznać. Jestem … [Twoje imię].
Zrób to z prawdziwym ciepłem i szczerą intencją przekonania się, jaką ona jest kobietą. Nie syp jej tekstów w stylu „ ale masz fajny tyłek, mogę ci drinka postawić? 
Przede wszystkim, musisz wiedzieć doskonale czego szukasz w kobiecie. Ciało jest ok, ale 60% kobiet ma fajne ciało, jeżeli to jest dla Ciebie wystarczające to:
– masz niesprecyzowane własne oczekiwania;
– interesuje Cię tylko dupa i cycki (z punktu widzenia kobiety: jesteś pusty i nic nie warty);
Dla fajnej dziewczyny, która jest inteligentna, ma ambicje i aspiracje, docenienie jej za pośladki i biust to zdecydowanie za mało. Docenianie jej za wygląd to za mało. Ona oczekuje że Ty docenisz w niej jej unikalne cechy. 
W tym momencie przecudna brunetka z biustem D wcale nie musi być taka niedostępna – tylko zacznij doceniać jej wnętrze, nie ciało. 90% facetów doceni w niej w głównej mierze wygląd i będzie chciało z nią przebywać za ciało. Dla niej to jest już nudne.
A ja doceniam ją za to, że ona i ja potrafimy relaksować się przy muzyce poważnej, oboje wiemy jak smakuje Frozen Bellini i uwielbiamy biegać z redbullem o poranku. Podoba mi się w niej jej ekspresywna osobowość. Teraz fajne ciało jest tu tylko czymś wyjściowym.
Jako facet masz wokół siebie pełno kobiet z fajnym ciałem. Selekcja więc polega na tym, które z nich są na tyle wartościowe, abyś poświęcał im swoją uwagę.

Zapamiętaj: jeżeli będziesz prosił się o tyłek każdej ładnej laski jak leci, ryzykujesz okazania się jej w świetle przeciętniaka, który cierpi na deficyt se-su bo jest widocznie mało ciekawy. Będzie chciał dymać każdą laskę, która tylko ładnie wygląda.

Zastanów się jakiej kobiety szukasz. Zapamiętaj, ciało jest tylko wyjściowe. Zastanów się jakich cech unikalnych szukasz w kobiecie, jaka chcesz aby była.
Nawet w wypadku przygód jednonocnych o wiele więcej przyjemności płynie z seksu, kiedy zbudowaliście między sobą emocjonalne napięcie, kiedy czujesz jakieś wibracje w jej kierunku, a ona w Twoim.
Nie ma nic gorszego niż obudzić się koło kobiety, która jest dla Ciebie nic nie warta, poza cyckami i dupą. Wówczas 90% przyjemności z seksu to chwalenie się kumplom, po tym jak skończyłeś się pocierać.
Chyba chcesz jej pokazać, że wymagasz od siebie i od niej czegoś więcej?

Pozdrawiam
F.

Unikalne cechy kobiety działają na Twoją korzyść
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz