Instytut Psychologii Uwodzenia
dostęp do BIBLIOTEKI materiałów


"SU Dostęp Otwarty 2016"Hej!
Tu F.

Witaj w Sanktuarium Sztuki Uwodzenia!
W tym miejscu znajdziesz WIĘCEJ niż kiedykolwiek wcześniej zostało ujawnione.

To sprawi, że zyskasz bardzo ważne NARZĘDZIA do wiosennych "prac".
Twoją wiosenną pracą będzie poznanie nowych kobiet
i wspaniały dotyk z nimi
, a nawet więcej.

Ponieważ teraz zaczyna się genialny czas, mam zamiar dać Ci wszystkie niezbędne narzędzia,
aby wiosna wyraźnie zawitała w Twoich i jej majtkach.

Życzę Ci wyśmienitej zabawy w tym miejscu oraz OWOCNEJ nauki!

Pozdrawiam F.


- 2008 -SU Zaryw 2008    3 Wideo
Konferencję SU Zaryw 2008 poprowadziłem wraz z ekipą 27-28 września 2008 roku we Wrocławiu.
2 trenerki, 2 trenerów, 2 asystentów. Byłem wtedy dużo młodszy niż teraz... ;-)
Poniżej możesz zobaczyć pierwsze 3 filmy wideo z tamtej imprezy.
To oczywiście amatorskie wideo. Wtedy właśnie debiutowaliśmy...


Materiały 2008    1 PDF, 59 Stron
Zbiór bardzo konkretnych przemyśleń, zdarzeń, wniosków i nauk w naszej ówczesnej grupie SU z 2008.
Owocnej lektury!


Galeria SU 2008    37 Zdjęć SU 2008
Najlepsze ujęcia uchwycone podczas szkoleń uwodzenia są jednocześnie szybkim rzutem oka w to, jak naprawdę wyglądało nasze życie w tym czasie!


- 2009 -Model Uwodzenia 2009    1 PDF, 31 Stron
SU Model Uwodzenia 2009 to materiał, który nigdy nie został dokończony.
Został rozpisany jako pewna idea, która została wyjaśniona, ale nie została nigdy rozbudowana.
Model zawiera opis 4 z 5 jego elementów. Ten materiał nie ukazał się nigdy, poza szczątkowymi fragmentami w 2009 roku.


Galeria SU 2009    4 Zdjęcia SU 2009
Najlepsze ujęcia uchwycone podczas szkoleń uwodzenia są jednocześnie szybkim rzutem oka w to, jak naprawdę wyglądało nasze życie w tym czasie!


SU Szkolenie 2009    1 mp3 (13:02)
Szkolenie SU we Wrocławiu w roku 2009.
Analiza poszkoleniowa, studia przypadku różnych sytuacji uczestników.
Wskazówki i wyjaśnienia.
- 2010 -Materiały 2010    1 PDF, 106 Stron
Zbiór materiałów z 2010 roku.
16 artykułów, 106 stron.256 Stron, PDF
 107 PLN    47,70 zł
SU Sztuka Flirtu 2010    1 PDF, 256 Stron
Sztuka Flirtu czy Kobiecy Narkotyk?
Znakomita publikacja, która była dostępna w styczniu i lutym 2010.
Ponad ćwierć tysiąca stron. Setki przykładów.
Pierwsza publikacja w historii SU.
Nadaje się zarówno dla świeżo początkujących, którzy chcą uczyć się od zera, jak i dla zaawansowanych, którzy chcą nauczyć się trójkątów, podrywu córek i matek, a nawet znacznie więcej...
Razem z trenerką A.M. spisałem tam WSZYSTKO, co wiedzieliśmy o uwodzeniu do stycznia 2010...


lub kliknij w:


97 Stron, PDF
 110 PLN    29,70 zł
SU Men2 2010 - Warsztaty    1 PDF, 97 Stron
Warsztaty Sztuki Uwodzenia.
Skrypt ten zawiera 97 stron a wśród nich 9 lekcji. Oprócz części teoretycznej przygotowałem dla Ciebie 12 specjalnych treningów, które mają za zadanie przede wszystkim nabycie większej pewności siebie.
Każdy trening to wyższa skala trudności, tak byś mógł swobodnie rozmawiać z kobietą.
Workbook jest zupełnie nową generacją multimedialnych narzędzi, która wychodzi na przeciw praktycznym potrzebom korzystania z tego typu materiałów. Nie jest to jakiś ebook do czytania, ani miłe DVD do obejrzenia.
Materiał ten powstał w bezpośrednim oparciu o ćwiczenia realizowane na stacjonarnych kursach Sztuki Uwodzenia. Samodzielne warsztaty jakie możesz przeprowadzić w oparciu o ten workbook, będą dla Ciebie wyzwaniem, przygodą oraz realnym i mierzalnym efektem wielokrotnego podniesienia Twoich umiejętności interpersonalnych.
Zanim zdecydujesz się na przeprowadzenie sobie samodzielnych warsztatów, możesz pobrać bezpłatny fragment publikacji.


lub kliknij w:- 2011 -
97 Stron, PDF
 57,90 PLN    47,70 zł
SU Zakazany Flirt 2011    1 PDF, 101 Stron
"Trzeba mieć naprawdę perwersyjny umysł, żeby stworzyć coś takiego. Pruderyjna książka przeplatana poezją, z chirurgiczną precyzją uderzająca celnie w każdą płaszczyznę kobiecej psychiki i najsłabszego punktu w jaki można kobietę dotknąć – jej emocji. Kontrola nad emocjami wraz z przeklętymi pomysłami z tej książki, daje mężczyźnie praktycznie kontrolę nad kobietą.
Książce nie brakuje szalenie barwnych opisów seksualnych – triumfujących zwycięstwo mężczyzny nad kobietą i jego sukces we wciąganiu jej w orgie, a nawet zabawy typu sado-maso. Te narzędzia mogą być bardzo niebezpieczne w rękach osób nieodpowiedzialnych.
Aby zawładnąć jej ciałem, zaczynasz tworzyć jej iluzję, w której seksualnie odkrywa swoje ciało. Aby zawładnąć emocjami i umysłem, realizujesz jej seksualne pragnienia, które biorą się z marzeń. Tyle, że są to marzenia, które ma przez Ciebie!
Hipokryzja?
Wywołujesz w niej reakcje, za pomocą kontroli skojarzeń.
Nie wiem czy na świecie istnieje mężczyzna, który powinien w ogóle zobaczyć to na oczy. Kim jest potwór, który z takim rozmysłem i chirurgiczną precyzją opracował tak przemyślne taktyki psychologiczne?"


lub kliknij w:

77 Stron, PDF
 69,90 PLN    29,70 zł
SU Ty, Facet Którego Chcę 2011
1 PDF, 77 Stron
"Ciężko jest być kobietą. Całe życie trzeba bawić się w tą udawaną wstrzemięźliwość."Poznałem prawdę, że to wszystko działa na odwrót - my jestesmy ciachami, które kobiety chciałyby mieć - lecz nie mają odwagi zacząć.
Znajomy koleżanki wyszedł ostatnio z klubu z najlepszą laską. Kiedy wiesz co one myślą i przez cały czas wiesz co mają w głowie, nie potrzebujesz technik uwodzenia. Dziś idę zrobić to samo.
Pierwsza w Polsce książka o Innergame, demaskująca kobiece spojrzenie na świat do stopnia, który mężczyźnie daje tylko jedno przekonanie - "mogę wszystko".
Publikacja okazała się przełomowa w postrzeganiu interakcji personalnych oraz uwodzenia.
Kiedy sam w roku 2004 zaczynałem, nie miałem większych problemów z jakimkolwiek poznawaniem lasek, które pojawiały się w otoczeniu towarzyskim.
Jednak ile takich było w stanie pojawić się w ciągu całego roku?

Potem poznałem pierwsze opracowane materiały, techniki i systemy uwodzenia. Przez 5 lat rozwinąłem się w nich na poziomie mistrzowskim (5 lat to naprawdę długo). Poznałem wiele kobiet w różnych miejscach, a najbardziej w pamięć zapadły mi: Ania, Anita, Aśka, Patrycja, Nicole zwana Frog, Karolina, dwie Ole, Monika, Milena, Justyna, Marta, Kamila, Aneta, Baśka zwana Balbiną, Gośka i Paulina.
O nich mogę powiedzieć znacznie więcej niż tylko „poznaliśmy się, bzyknęliśmy i tydzień potem już nie angażowaliśmy się w spotkania bardziej”.

Ale wiesz na czym polegała moja największa porażka w tamtym czasie na przestrzeni lat 2004 – 2009?

Na tym, że uparcie wierzyłem w działanie systemów uwodzenia, technik i metod. I owszem, one działały, ale zdecydowanie z innego powodu niż tego, co wynika z treści tych metod.
Działało coś zupełnie innego, działała moja odwaga do wychodzenia z inicjatywy, moja pewność siebie „tyle znam technik, to sobie poradzę” oraz ewidentny brak wiedzy o tym, co jest ponad tym wszystkim.

Jakie było moje zdziwienie, kiedy dowiedziałem się, że wszystkie te dziewczyny zdobyłem z zupełnie innego powodu, niż to w co wierzyłem tak bardzo. A ja w nieskończoność próbowałem doskonalić się technicznie…
Minęło pół roku zanim przyjąłem to do siebie, zaakceptowałem, zrozumiałem i nowa (chyba już ostatnia przełomowa) wiedza stała się moim sprzymierzeńcem.

Gdybym wiedział to wcześniej, lista tych zapamiętanych kobiet i tych z którymi do dzisiaj mam kontakt byłaby znacznie większa.
Gdybym tylko to wtedy wiedział – ale nie wiedziałem, trudno bym miał jakieś do siebie pretensje.

Teraz wspólnie z A.M. napisałem ebook, po zapoznaniu się z którym zrozumiesz mnie doskonale, zrozumiesz jak patrzę na świat lasek i dlaczego twierdzę, że wiara w „trudność zdobycia kobiety” to jakaś przyuczona iluzja, odległa od tego co o samych sobie myślą one.

Ta wiedza zdecydowanie Cię przyspieszy, sam chciałbym ją dostać w roku 2004-2005, jak zaczynałem.


lub kliknij w:

70 Stron, PDF
 39,90 PLN    29,70 zł
SU Sztuka Direct 2011
1 PDF, 70 Stron
"Ideały nie istnieją?
Na to pytanie może odpowiedzieć tylko ktoś, kto dogłębnie poznał ponad 100 kobiet w 6 lat."
Każde zachowanie kobiety jest tylko i wyłącznie reakcją na Twoje zachowanie.
Jeżeli będziesz przy niej grzecznym, starającym się nie urazić nikogo, moralnym mężczyzną – ona będzie zachowywała się wówczas pod Ciebie – będzie porządna, szukająca związku, partnera, miłości i romantycznych wieczorów przy świecach.
Jeżeli zaczniesz zachowywać się seksualnie przy niej od początku, ona zacznie zachowywać się pod Ciebie - nagle zacznie zastanawiać się jak Twoje ręce masowałyby jej nagie piersi i jakby to było, gdybyś ją wziął od tyłu.

Z niedoświadczenia i bezpieczeństwa zachowujesz się „porządnie” i w sposób wyważony przy kobietach, których wcześniej nie znałeś. Wydaje Ci się, że to sensowna droga.
Z bezpieczeństwa moralnego, ona zachowuje się porządnie przy facecie, którego poznała, który jest fajny i poukładany i kulturalny. Nie może wyjść przed nim na „gorszą”.
Tak jak Ty masz ochotę wpoić się w jej usta, ale brak Ci odwagi by odpowiednio to zakomunikować po 5 minutach, tak ona ma ochotę na często odważniejsze fantazje, ale musi zachowywać się porządnie przy kimś, kto zachowuje się tak porządnie przy niej.

Dlatego wraz z A.M. - czarnowłosą instruktorką uwodzenia, zdecydowaliśmy się otworzyć facetom oczy. Może wystarczy już uczenia się technik z sieci i wiecznego stresowania się „czy podejść i co powiedzieć”? Czy to w ogóle działało?
Może przyszedł wreszcie czas na to, aby zrobić to od innej strony – opanować na poziomie intelektualnym żeński sposób widzenia tych spraw i się w niego wpasować?

Nie chodzi o to, czy Ty umiesz zainteresować sobą dziewczynę czy nie, ale o to, że Ty w swoim życiu nie masz tych sytuacji, które chciałbyś przeżywać.
Prawda jest taka, że nie ma takiej rzeczy, którą najwięksi uwodziciele na świecie robią lub mówią, której Ty nie mógłbyś w stronę kobiety zrobić lub powiedzieć.

Są ludzie, którzy przeżywają z kobietami naprawdę cudowne chwile,
bawią się tak cały czas i najlepsze jest to, że nie robią nic specjalnego w tym kierunku.

Wiesz jak oni to robią?
Niniejsza publikacja przeznaczona jest dla tych mężczyzn, którzy chcą zacząć w pełni kontrolować swoje życie seksualne i wybierać kobiety, z którymi się prześpią i przeżyją niesamowite emocje.


lub kliknij w:


SU Sopot 2011
"Czas, W Ktorym Toczyło Się Życie..."
   1 PDF, 12 Stron
Wspomnienia z obozu uwodzenia SU w Sopocie w roku 2011.

„Nie zatrzymuj się. Idziesz dalej do przodu z nią, nie ważne co się dzieje. Nie myśl tyle – brnąc ostro do przodu osiągniesz więcej niż stawiając bezpieczne, wyważone kroki.”

„Nie zwracaj uwagi na takie rzeczy, że ona z kimś tańczy kiedy masz otwartą interakcję. Pobawiłaś się z kolegą? Fajnie. To chodź teraz na drinka, a potem potańczymy. Rób swoje, faceta ignoruj. Jesteś tylko Ty i ona. Nie pytaj o niego, chyba że sama coś wspomni.”

„Michał, mnie to naprawdę nie interesuje z kim przyjdą i że jacyś faceci adorują je od 2 godzin. To tylko ci*ki. Naszym celem jest z zastanej sytuacji przejść do bzykania ich na tym molo, a najpóźniej po imprezie jak je odprowadzimy. A nie obrażanie się, że z kimś dodatkowo są, kiedy umawiają się z nami.”Galeria SU 2010/2011    10 Zdjęć SU 2010/2011
Najlepsze ujęcia uchwycone podczas szkoleń uwodzenia są jednocześnie szybkim rzutem oka w to, jak naprawdę wyglądało nasze życie w tym czasie!


- 2012 -Galeria SU 2012    26 Zdjęć SU 2012
Najlepsze ujęcia uchwycone podczas szkoleń uwodzenia są jednocześnie szybkim rzutem oka w to, jak naprawdę wyglądało nasze życie w tym czasie!

Galeria Wideo 2012    7 Wideo
Momenty wideo oraz wykłady, specjalnie udostępnione dla Ciebie teraz.


SU Jak Izolować...?    1 PDF, 5 Stron
Poznajesz dziewczynę. Dokoła są jej znajomi. Jak wyizolować ją z grupy?Wideo 187 Minut
brak dostępu   bezcenny
SU Expert Uwodzenia 2012
Wideo 187 Minut
Sam mogłeś jeszcze nie dostrzegać, ile można nauczyć się patentów podrywu, flirtu i ekspresowego uwodzenia nie tylko od wyuczonego podrywacza, ale od kobiet – które – jeżeli dobrze zakręcisz, zaczną zdradzać Ci kroczek po kroczku, zdanie po zdaniu najpotężniejsze sposoby i patenty na szybki podryw każdej z nich.

A później jak się już rozkręcą, to po prostu zaczną „sypać” już bez zahamowań dosłowne instrukcje, jak to robić i w jakiej sytuacji, wręcz się przekrzykiwać z iście perfidnymi pomysłami, aby na pewno ją oczarować, zaczarować i zdobyć lub odbić innemu chłopakowi.

Z tego względu, zebrałem 3 różniące się od siebie charakterem, dziewczyny dla których flirt i podryw to codzienność, w której się dobrze czują.

Nagrałem z nimi ponad 20 godzin materiału w różnych sceneriach, w ostatecznym montażu wybierając 3 godziny i 8 minut czystego materiału, patentów jak flirtować, jak uwodzić, jak doprowadzić do całowania, wymiany numerów.
SU Początek Drogi 2012    1 PDF, 104 Strony
Judyta, Oktawia, Sylwia, Monika, Marta, Gośka, Ania, Zan, Ola, Uśmiechnięta Dziewczyna, Kamila, Marta, Karolina, Monika, Aurelia, Aneta, Marcysia, Natalia, Alicja, Kinga, Aśka, Aneta, Emila, Andżelika, Ania, Milena, Karolina, Justyna, Kasia, Ekspedientka, Monika

88 Stron, PDF
 69,90 PLN    29,70 zł
SU Pierwsza Randka 2012
1 PDF, 88 Stron
"Jak Zdobyć Dziewczynę Na 1 Randce,
Nawet Jeśli Teraz Jeszcze Nie Wiesz,
o Czym z Nią Rozmawiać?"


Wiem jak się czujesz, kiedy masz iść na spotkanie z nową dziewczyną. Nie wiesz o czym z nią rozmawiać albo zastanawiasz się jak to wszystko dobrze rozwinąć.
W każdym razie nie chcesz spieprzyć sprawy.
Wiem, bo sam się tak czułem.

Chodziłem na randki, zastanawiając się jak tą randką pokierować. Nie wiedziałem do końca co robić na spotkaniu z nią, żeby przejść do całowania, nie miałem pojęcia jak mam ją złapać za rękę.
Nie umiałem spowodować jakiegoś zbliżenia w rozmowie.
Te spotkania kończyły się nie tak jak chciałem.

5 lat później chcę nauczyć Cię, co masz robić na pierwszym spotkaniu z dziewczyną, aby zdobyć ją od razu.

Po prostu przeszedłem przez ten sam syf, w którym Ty dzisiaj tkwisz. Idziesz na randkę i nie wiesz jak na nią zadziałać, żeby rzuciła Ci się z językiem na szyję. Nie wiesz jak masz ją pocałować, nie wiesz czy możesz, chcesz się z nią dymać, mając do dyspozycji tylko pierwszą randkę i nie mając pojęcia jak to zrobić.
Czasem chcesz pospotykać się z nią, stworzyć związek i idąc na spotkanie idziesz działać trochę jakby na ślepo. Może się uda - coś na tej zasadzie. Wmówiono Ci, że aby odnosić sukces z kobietą potrzebujesz dużej willi z basenem, drogich ubrań i najlepszej limuzyny.
I że musisz mieć dużo kasy, sławę, super wygląd lub wielkie mięśnie, żeby piękne kobiety interesowały się Tobą na poważnie.
Dotąd na spotkaniu starałeś się jej imponować, robić na niej wrażenie, byłeś na każde jej zawołanie?
Nienawidzą, ale za to lubią aroganckich dupków, którzy odpowiednio się do nich dobierają, dlatego tacy co chwilę bawią się jakimiś laskami, a grzeczni i uczuciowi chłopcy nie dymają.


lub kliknij w:
- 2013 -Galeria SU 2013    19 Zdjęć SU 2013
Najlepsze ujęcia uchwycone podczas szkoleń uwodzenia są jednocześnie szybkim rzutem oka w to, jak naprawdę wyglądało nasze życie w tym czasie!

90 Stron, PDF
 57,90 PLN    29,70 zł
SU Efekt Zakochania (1.0) 2013
1 PDF, 90 Stron
Według Gerharda Crombacha miłość to C8-H11-N czyli PEA (fenyloetyloamina), która powstaje przy określonych bodźcach w części międzymózgowej (hipotalamusie).
Jeżeli dziewczyna będzie doświadczała tego mechanizmu w Twojej obecności, zostanie on z Tobą połączony.

Nagły wyrzut serotoniny, a następnie jej zanik, przy jednoczesnych wyrzutach dopaminy, powoduje zmiany w pracy mózgu na sposób identyczny jak wtedy, gdy osoba jest silnie zakochana.

Jak zakochać w sobie dziewczynę w około 4 do 11 dni?
Nauczę Cię, w jaki sposób wykorzystać spędzany z nią czas. Co robić w tych nielicznych minutach, w których masz z nią kontakt.
Kiedy ma wyczekiwać, kiedy ma się cieszyć, a kiedy czekać smutna. W łatwy sposób poruszysz instynktowne mechanizmy jej emocji.


lub kliknij w:SU Progresja Emocjonalna 2013
   1 PDF, 22 Strony
Każde Twoje zachowanie zmienia emocje – zależnie - czy jesteście na spacerze i pikniku pośród zieleni i opalacie się w słońcu, czy się kłócicie - czy się śmiejecie, czy marudzicie, narzekacie albo rozmawiacie na smutne tematy – czy śmiejecie się z małp w zoo, czy stoicie w nudnej kolejce.
Za każdym razem to wpływa na jej emocje, na jej emocjonalny stan który przeżywa razem z Tobą. Nieświadomie tworzy sobie skojarzenia chwili z otoczeniem, muzyką, widokiem, czasem i wszystkim co wokół ma jakieś znaczenie, również z Tobą.
To czy spotkania z Tobą się jej podobają czy nie, nie zależy od obrazów ani dźwięków, ani od pamięci logicznej.
Jest to zależne stricte od sposobu, w jaki ona się z Tobą czuje w tym czasie...

107 Stron, PDF
 77,90 PLN    47,70 zł
SU Psychomanipulacja 2013
1 PDF, 107 Stron
Materiał został opracowany na podstawie wzajemnych doświadczeń kadry SU oraz analizy najnowszych opracowań socjologicznych, doświadczeń wygrywających w dziedzinach takich jak zarządzanie zasobami ludzkimi oraz przede wszystkim - stanowi dokładny wynik intensywnego eksperymentowania ich na gruncie SU.

Osobiście uważam, że mamy do czynienia z najbardziej kontrowersyjnym wykorzystaniem technik psychomanipulacji i dynamik towarzyskich, nie tylko w podrywie, ale w budowaniu i kształtowaniu fundamentów relacji męsko-damskiej.
Dziewczyny mogą być manipulowane, wykorzystywane, a ich emocje studzone i rozbudzane, pewność siebie wyhamowywana a uległość rozwijana.
Możesz dać dziewczynie piękne, niespotykane dotąd chwile, emocje, doznania i seksualne przeżycia.
Zrobi dla Ciebie wszystko i nigdy Ciebie nie zapomni, pod warunkiem, że dochowasz tajemnicy.

Jeżeli chcesz studzić i rozbudzać emocje dziewczyny, przez co je wzmacniasz, tworzyć przyspieszoną głębię emocjonalną, przerywać ciągi emocjonalne sprawiając, że zacznie nagminnie wracać do Ciebie po więcej, wyhamowywać jej pewność siebie i rozwijać uległość emocjonalną – to czytaj każde słowo w tej wiadomości.

Mam zamiar ujawnić wszystko co musisz wiedzieć (a nawet trochę więcej) o tym w jaki sposób my osiągamy sukces z kobietami tak szybko.
To są sprawdzone patenty, do których doszliśmy w wyniku wielu, wielu, naprawdę wielu eksperymentów praktycznych podczas przenoszenia na grunt SU najświeższych wyników lokalnych badań socjologicznych.
Do eksperymentowania zachęcaliśmy również naszych kursantów – w ten sposób byliśmy w stanie intensywnie testować nowe pomysły.
Po odpowiedniej liczbie prób i ocenie skutków, słabsze metody odrzucaliśmy, a te które mocno przyciągnęły naszą uwagę pod względem praktycznym – testowaliśmy dalej i dawaliśmy innym do testów.
W efekcie uzyskaliśmy dopracowane metody, które po prostu sobie stosujemy i nie wie o tym nikt. Formuła działa tak dobrze, że jeśli poświęcisz czas na studiowanie materiałów, na wprowadzanie ich w życie, dziewczyna zacznie mocno angażować się w Ciebie.


lub kliknij w:
150 Stron, PDF
181 Minut, Audiobook MP3
 77,90 PLN    47,70 zł
SU Psychoflirt 2013
1 PDF, 150 Stron, 1 MP# 181 Minut
277 przykładów, 8 schematów


Nie jestem w stanie łączyć się emocjonalnie z każdą jedną laską za każdym jednym razem. W teorii możesz poznać atrakcyjną dziewczynę i rozkręcić rozmowę sprawiając, że z pewnością spotkacie się drugi raz. Później możesz utrwalić i zwiększyć moc połączenia emocjonalnego między wami.
Ale w praktyce - to jest moment, impreza. Widzisz fajną dziewczynę, jest atrakcyjna, jaka jest szansa że ją tak po prostu jeszcze zobaczysz?
Pociąga Cię. Czujesz że byś ją bzyknął, ma fajne cycki i Ty o nich myślisz.

W ponad połowie sytuacji, jeżeli nie sprawisz że ona się do Ciebie mocno zbliży za pierwszym razem kiedy rejestrujecie podświadomie wzajemną obecność, to później już to nie nastąpi.

Nie zawsze jest czas na poznawanie jej w taki sposób, żeby rozciągać to na nie wiadomo ile spotkań, godzin, dni, tygodni. O tym można zdecydować później.
Nie twierdzę, że takie postępowanie jest złe, ale powiedzmy sobie wprost... ono jest dobre dla kogoś kto chce poznać dziewczynę i się zakochać. I to jest OK.

Ale jeśli podobają Ci się dziewczyny, chcesz je poznawać, flirtować z nimi długimi godzinami, całować je, RŻNĄĆ JE jedna po drugiej robiąc im z krocza Pearl Harbor – to wolisz poznać ją dzisiaj i umieć z nią tak "porozmawiać", żeby "lizać się z nią" dzisiaj.

277 przykładów, 8 schematów
Jedyna dotąd publikacja SU z tak dużą ilością przykładów.


lub kliknij w:SU Trening-22 2013
   1 PDF, 52 Strony
To jest model treningowy, stanowiący uzupełnienie pierwszego oraz drugiego tomu psychotechnik.
Trening przewidziany jest na 21 dni przy założeniu, że masz czas.
Możesz wybierać do jego zrealizowania miejsca, w których naturalnie są wokół Ciebie kobiety (uczelnia / praca / miejsca rekreacji / imprezy). Jeżeli nie masz takich, musisz zastanowić się nad nimi, wybrać takie i zacząć w nich uczęszczać.
Z uwagi na czas, możliwe że realizacja treningu w ramach otrzymywania jego postępów, zajmie Ci dłużej niż 21 dni.
21 dni to okres minimalny.
Nie przechodź do kolejnego zadania, zanim w pełni nie będziesz usatysfakcjonowany z poprzedniego, w innym wypadku powtórz je, zanim przejdziesz dalej.

- 2014 -
1 PDF, 79 Stron
1 MP3, 40 Minut Bonus
 77,90 PLN    37,70 zł
SU Minetaur (3.0) 2014
1 PDF 79 Stron, 2 MP3 (2x40 Minut) Audiobook,
1 MP3 40 Minut BonusChodzi o to, żebyś uwięził ją emocjami i trzasnął jej tak słodziuchną minetkę,
żebyś dosłownie zgwałcił ją językiem.

Zrobił jej między nogami Pear Harbor i sprawił, że jej łechtaczka nabrzmieje w sposób atomowy w wyniku ruchów Twojego języka!


Po wszystkim, będzie potrzebowała paru minut żeby dojść do siebie. Idealny moment do podania czerwonego wina lub świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy.


lub kliknij w:Jak Przejść Z Rozmowy Do Całowania...?
   1 PDF, 25 Stron
Jak Przejść z rozmowy do całowania tak, aby ona ŻĄDAŁA od Ciebie tego pocałunku?

Kiedy ona się rozgada, Ty delikatnie i subtelnie połóż opuszek swojego palca wskazującego na jej usta uciszając ją niby, jak małe dziecko.
Jeżeli odchyli swoje ciało, skręci głowę to znaczy, że NIE jest to właściwy moment. Jeżeli nie wykona najmniejszego ruchu, a Twój palec polegnie na jej ustach na 3 sekundy, oznacza to że ona czuje się dobrze z tym jak wchodzisz w jej strefę komfortu, strefę dotyku, podoba się jej dotyk Twojego ciała na jej ustach, możesz więc założyć, że woli język od palucha.

18 PDF, 445 Stron
 147,90 PLN    77,90 zł
SU Kolekcja 2014 (445)
18 PDF 445 Stron

Już dawno wiele z wniosków i wskazówek opisałem w moich publikacjach. Część zostawiam dla siebie, dużą część możesz dowiedzieć się tylko na żywo u mnie na kursie.

Jednak całkiem sporą część wiedzy publikuję.
Z dokładnie 2 874 stron moich materiałów SU wycisnąłem 445 stron samej esencji i gotowych rozwiązań.

Ta esencja została podzielona na 18 osobnych części.
Dokładnie tak jak potrzebujesz dobrze wykonać krem do ciasta i patrzysz do przepisu w książce kucharskiej.

Jest napisane czego potrzebujesz, jak masz dokładnie to krok po kroku zrobić, ile czasu Ci to zajmie oraz istotne uwagi dotyczące wykonania.

Pomyśl, że miałbyś robić krem w kółko aż się nauczysz, poprzez ciągłe zmiany czegoś, zastanawianie się, metodą prób i błędów.

Wolisz skorzystać z książki, w której znajdziesz sprawdzoną i potwierdzoną instrukcję wykonania.

Kolekcja SU składa się z 18 poradników tematycznych. Łączna objętość Kolekcji SU wynosi 445 stron.Najgorsze co możesz zrobić, to na siłę próbować kobietom się sprzedać.

Laski tego nie łykają.

Co robisz, gdy o 7 rano dzwoni telefon i próbują sprzedać Ci ubezpieczenie na życie do konta bankowego?
Wypowiadasz słowo zaczynające się na S........ , a kończące się na J.

Twoje kobiety (kobiety z którymi spędzasz czas, rozmawiasz) również nie chcą, abyś im coś wciskał.
Ani spotkania, ani randki, ani seksu, ani siebie.

Musisz odwrócić niekorzystną sytuację na własną korzyść i stworzyć taką otoczkę wokół rozmowy, sytuacji, aby to one bardziej chciały z Tobą rozmawiać i w konsekwencji umówić się, niż Ty z nimi.

A tego dokonasz wyłącznie przez zmianę sposobu działania, zachowywania się, rozmawiania.

lub kliknij w:
EZ - Moduł 1 - Psychologia Zakochania (128 stron)
EZ - Moduł 2 - Efekt Zauroczenia (62 strony)
EZ - Moduł 3 - Zaufanie / Bliskość (62 strony)
EZ - Moduł 4 - Głębokie Uzależnienie (79 stron)
EZ - VIDEO Szkoleniowe - GPS Zakochania (2h)
 117,90 PLN    77,90 zł
SU Efekt Zakochania (3.0) 2014
4 PDF 331 Stron

Na pewno kojarzysz motyw "Dnia Świstaka" z wielu filmów. Bohater przeżywa w kółko ten sam dzień, który następnie powtarza się od początku i może zrobić wszystko inaczej, bez konsekwencji, próbować na różny sposób bez końca.

Gdybyś miał taką możliwość, to z biegiem prób odkryłbyś pewne zależności, reguły, recepty na reakcje i ułożyłbyś tak schemat swoich działań, że zakochałbyś laskę w sobie na zabój.

Gdyby nawet za każdym jednym razem było tak, że spotykasz ją w sytuacji innej od poprzedniej, to opanowałbyś z czasem
Ten Wzór.

To co masz przed sobą nie działa w 1 dzień.
Te Wzory wymagają dłuższego działania, jednak są to gotowe schematy które zamykają się do około 2 tygoni.
Otrzymasz gotowe wzory i schematy. Wywołanie Zakochania jest ROZPRACOWANE.
A teraz Ty możesz skopiować rozwiązanie i postąpić według niego.

Istnieje technika, dzięki której możesz uzyskać głębokie emocje w dziewczynie, poprzez sposób w jaki opowiadasz o tym, co przeżyłeś.
Działając na tym poziomie, omijasz całkowicie przekonywanie dziewczyny do czegokolwiek, namawianie jej, staranie się o to, udowadnianie jej czegoś.

Najważniejsza jest wątpliwość. Ona musi WĄTPIĆ czy Ty ją chcesz, nie być tego pewna. Tutaj opisuję jak dokładnie to zrobić oraz co tym zyskujesz i to od samego początku.

Poznasz dokładny model dotykowy, krok po kroku jak wprowadzić dotyk do waszego kontaktu w maksymalnie krótkim czasie oraz jak wprowadzić dotyk, aby jak najszybciej się do Ciebie przyzwyczaiła.lub kliknij w:
1 PDF, 115 Stron
1 MP3, 137 Minut Audiobook
 97,90 PLN    47,70 zł
SU Wykryj Zdradę 2014
1 PDF 115 Stron, 1 MP3 137 Minut

Osiągnij nieuczciwą przewagę w Twoim związku i precyzję o jakiej mogą marzyć
Tylko Profesjonaliści.

Większość facetów zwykle zakłada, że ich kobieta jest im wierna,
ponieważ jest mądra, jest ciepła, ponieważ coś razem robicie, ponieważ <jakieś powody>

Że jest mądra, rozsądna, słowem – zbyt inteligentna by jakieś „tanie chwyty”,
podrywy i „bajery” miały choćby na chwilę odwrócić jej uwagę w stronę kogoś innego.

Czasami możesz wyobrażać sobie, że ona nie miałaby kiedy tego zrobić, ona nie miałaby z kim, ona nie miałaby po co, ona nie mogłaby być niewierna, głównie dlatego, bo Ty sobie tego nie wyobrażasz.

Wielu mężczyzn nie dopuszcza takiej myśli.
Ale zapytaj tych, którzy pół roku próbowali się pozbierać w głowie.
Zapytaj ich, czy się spodziewali, czy podejrzewali już długo, czy wiedzieli co później będzie...?

Chciałbyś mieć pewność, że wszystko jest w porządku?
Chciałbyś móc z łatwością wykrywać pierwsze oznaki i zareagować odpowiednio wcześniej, mając sprawdzone metody i schematy, gotowe do odtworzenia dosłowanie "kopiuj-wklej" do Twojej sytuacji?

lub kliknij w:
1 PDF, 85 Stron
1 MP3, 75 Minut Audiobook
 67,90 PLN    27,70 zł
SU Antidotum 2014
1 PDF 75 Stron, 1 MP3 85 Minut

Pierwsza sprawa, to musisz poznac ten zestaw częstych błędów, notorycznie popełnianych przez mężczyzn, kiedy są w związku. Jest bardzo mała szansa na to, że w cudowny sposób nie popełniasz ani jednego z nich.

Zrozumiesz jak Twoje poszczególne zachowania wpływają na jej emocje i jaki rezultat za tym idzie, dowiesz się jak to obrócić na Twoją korzyść.

Na samym początku lektury poznasz ten jeden wzór emocjonalny, dowiesz się dlaczego NIE MA najmniejszego znaczenia charakter kobiety, dzięki czemu zrozumiesz mechanizm i dokonasz selekcji informacji we własnej głowie.

Istnieje parę sposobów na to, żeby osłabić jej znajomość z jej kolegą. Wpłynie na to Twoje postawa, Twoje działania które podświadomie wyperswadują proste emocje do niego z jej głowy oraz jednoczesna zazdrość, którą wzbudzisz ZGODNIE z opisanym tutaj modelem.

Dowiesz się jakie typowe i powszechne automatyczne zachowania mężczyzn w takiej sytuacji wywołują coś odwrotnego - wzmocnienie poczucia więzi z kolegą.

Antidotum: Jak Osłabić Jej Znajomość z Nim, Jak Stworzyć Kobiecie Wszechwieczny Niedosyt w Związku, Jak Otworzyć Dziewczynę Seksualnie - i więcej...


lub kliknij w:
2 PDF, 220 Stron
2 MP3, 261 Minut Audiobook
 177,90 PLN    97,70 zł
SU Taktyki Randki 2014
2 PDF 93+127 Stron, 2 MP3 101+160 Minut

Prawdą jest, że są różne strategie na randki.
Niektórzy nawet idą spotkać się z kobietą BEZ żadnej strategii.

Każdy chce mieć IDEALNY efekt spotkania we dwoje,
a nikt nie myśli o tym żeby wyszlifować sobie idealną sekwencję tego co robisz na randce z dziewczyną.

Taką sekwencję, która da Tobie genialny efekt w godzinę, półtorej.
Inni będą pytać Ciebie, jak to robisz?
Umawiasz się z laską, spotykacie się i za półtorej godziny jesteście już nierozłączni.
A Wtedy Ty Odpowiesz…
Bo widzisz, to jest moja 214 randka.

Mam już tak doszlifowany schemat, że zawsze mam ten sam efekt.
Jeżeli Ty umówisz się z którąś i pociśniesz tym wytestowanym schematem, też dostaniesz taki sam wynik.

Wiem jak się czujesz, kiedy spędzasz czas z koleżanką i ona jest CIĄGLE tylko Twoją koleżanką.

Wiem jak to jest, kiedy masz iść na spotkanie z nową dziewczyną.
Zastanawiasz się o czym z nią rozmawiać albo zastanawiasz się, jak to wszystko dobrze rozwinąć.
Pytanie jak bardzo chciałbyś teraz używać mojego Schematu, który jest dopracowany na wszystkie minuty spotkania z nią tak,
żeby po nim NA PEWNO miała lekką „zadyszkę” i nie mogła oderwać od Ciebie myśli przez resztę dnia…?

Oczywiście, ten schemat jest ściśle strzeżony. Będzie limitowany.
Nie mam zamiaru udostępniać go bez odpowiednich gwarancji dla Ciebie.

Mój OSOBISTY schemat działa rewelacyjnie, nie tylko dla mnie.


lub kliknij w:
- 2015 -
2 PDF, 159 Stron
2 MP3, 136 Minut Audiobook
 187,90 PLN    97,70 zł
SU Strategie Rozmów 2015

2 PDF 98+61 Stron, 2 MP3 78+58 Minut

Ile razy tak miałeś z jakimś serialem, grą, gronem osób? Książką, która wkręciła Cię bardziej niż się spodziewałeś, sprawiając że „łykałeś” stronę za stroną?

Już miałeś odłożyć książkę, zgasić lampkę, iść spać – ALE jeszcze jedna strona, jeszcze tylko do końca tej drugiej, no jeszcze ta trzecia tylko…

ALBO – ile razy „już” praktycznie wychodziłeś z pokoju do kuchni, żeby coś w kuchni zrobić, ale chciałeś jeszcze tylko do końca zobaczyć tę scenę w serialu, patrzyłeś się w ekran i zajęło kilka chwil, zanim faktycznie poszedłeś do kuchni.

A dzisiaj nawet nie pamiętasz co to było.
Nie pamiętasz co oglądałeś 3 tygodnie i 4 dni temu przed 18.

Jednak psychiki nie pozwoliło Ci to wtenczas oderwać.
Wiesz dlaczego to tak działa?

Podobnie budowane są wszystkie wątki w serialach i dobrych książkach.
Dlaczego?
Bo w ten sposób można trzymać ludzi w napięciu.

Dać im niedosyt i sprawić, że nie mogą się doczekać tego, co dalej. I nie mają wyboru.

I zapewniam Cię, że nie powoduje tego TREŚĆ, tylko pewien psychologiczny układ, równie łatwo stosowalny w rozmowie jak i w książce czy kompozycji serialu.

Więc jak sprawić, aby zwykła rozmowa z Tobą weszła w JEJ głowę tak mocno,
jak wyświetlany film, jak jej ULUBIONY SERIAL który ona cały czas ogląda, tak że ona zapamięta danego bohatera,
według zaplanowanych przez reżysera i scenarzystę emocji?
lub kliknij w:
1 PDF, 117 Stron
1 MP3, 109 Minut Audiobook
 57,90 PLN    27,70 zł
SU Wzór Atrakcyjności 2015
1 PDF 117 Stron, 1 MP3 109 Minut

To niezwykłe opracowanie to wspaniały materiał na start.
Dzięki niemu zaczniesz poznawać kobiety naprawdę, ponieważ nauczysz się jaki masz przy nich BYĆ, aby się im ciągle podobać,
a nie tylko CO masz robić, aby wywołać uśmiech na dwie chwile.

Jeżeli:
  • Chcesz wreszcie ruszyć z miejsca i zacząć mieć kobiety;
  • Nie chcesz uczyć się dziwnych technik, chcesz poprzez swoje zachowanie i bycie najlepszą wersją samego siebie sprawiać, by one wychodziły z inicjatywą w Twoim kierunku;
  • Chcesz im się podobać cały czas, bez stosowanie technik które nie są Twoje;
To wytłumaczę Ci, jaki masz być dokładnie wobec wszystkich przez cały czas być, aby kobiety SAME pragnęły z Tobą przebywać,
same dla siebie potrzebowały Twojej uwagi, w końcu zabiegały o nią kiedy jej nie ma.
Najświeższe opracowanie SU Wzór Atrakcyjności 2015 jest z myślą o Tobie, jeżeli jesteś POCZĄTKUJĄCYM praktykiem, chcesz ruszyć z miejsca i bez technik manipulacji przyciągać dziewczyny do siebie NATURALNIE.

To, jaką masz postawę w życiu jest prezentowane kobiecie kiedy rozmawiasz z kobietą i to buduje Twoją atrakcyjność.
Tak właśnie większość naturalnie podrywających zdobywa kobiety.

Rozwijają te 3 aspekty osobowości (pewność siebie, postawę i przekonania), zaczynają czuć się bardziej pewnie, zaczynają zachowywać się jak nagroda i właśnie to przyciąga kobiety.
Jeśli przyjrzysz się charyzmatycznym ludziom, zobaczysz że wszyscy mają jedną dużą wspólną cechę.
Mają silną ramę w której żyją i ta rama jest tak silna, że ludzie są dosłownie wsysani do ich rzeczywistości i punktu odniesienia.

Wszystko co robią odzwierciedla ultra-silną ramę, która działa w ich własnej rzeczywistości i z ich własnymi zasadami.
Mają również wiele zasad, których musisz przestrzegać kiedy jesteś w ich otoczeniu.
Nie zdobywają kobiet i uwagi otoczenia, poprzez świadome użycie technik czy metod.
Oni mogą NIC nie robić, a ludzie sami starają się o dobre zdanie u nich.


lub kliknij w:
1 PDF, 155 Stron
1 MP3, 130 Minut Audiobook
1 WIDEO, 67 Minut
 127,90 PLN    77,70 zł
SU Jak Zagadać 2015
1 PDF 155 Stron, 1 MP3 130 Minut, 1 Wideo 67 Minut

Daję Ci gotowe metody, które działają, ponieważ dopracowywałem je przez 8 lat prowadzenia szkoleń Sztuki Uwodzenia na żywo.


Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ile osób zmieniło się całkowicie dzięki tej wiedzy, którą zdradzam Tobie tutaj.

Piszę „zdradzam”, bo to pierwsza publikacja SU tego typu – Jak Zagadać – która pokazuje jak OD SAMEGO POCZĄTKU do końca 10-dziesiątej minuty poprowadzić kontakt z dziewczyną.

Jak od zera do niej zagadać i rozwinąć rozmowę.
Jak zlikwidować skutecznie swój „strach” przed podejściem i zagadaniem.

Dotąd ta wiedza była odkrywana jedynie na szkoleniach SU na żywo.
I stosowana bezpośrednio na kursantach.

Teraz oddaje te patenty w Twoje ręce.
Dzięki szkoleniom wiem jakie ćwiczenia rozwiązują które problemy.
Wiem z czego wynikają problemy.
Wiem jakie są problemy z zagadaniem.
I wszystkie rozwiązania daję Ci tutaj.

Ja już naprawdę doskonale rozumiem to wszystko po 8 latach.
Dlatego przygotowałem elektroniczną esencję.
Teraz Ty możesz skorzystać z tych sprawdzonych już w polu metod...


lub kliknij w:
1 PDF, 30 Stron
1 MP3, 25 Minut Audiobook
 57,90 PLN    27,70 zł
SU Jak Zagadać 2015 Advanced
1 PDF 30 Stron, 1 MP3 25 Minut

Chcę ujawnić Tobie moje prywatne patenty na dziewczyny, pracujące w Żabkach, Asach, Monopolowych, Piekarniach, itd.
Mam mnóstwo koleżanek, które pracują w takich miejscach. Znam je doskonale. Wiem, że są normalne.

Ale oprócz tego wiem coś jeszcze, co mało kto wie.
Bo wiesz, że z nimi nie pogadasz w sklepie 10-15 minut od startu?
To należy rozwiązać trochę inaczej, jak chcesz mieć efekt.

Jeżeli interesuje Cię zagadanie i nawiązanie kontaktu z dziewczynami pracującymi w Shapkach, Asach, Monopolowych i Piekarniach,
ponieważ nieraz Ci się któraś spodobała...
to wówczas to rozszerzenie ma dla Ciebie sens.


lub kliknij w:
SU Otwarta Pętla 2015    1 PDF, 22 Strony
Jak przy użyciu techniki Otwartej Pętli sprawić, że ONA będzie ciągle myślała O Tobie...?

Wszyscy Twoi znajomi zapatrzyli się w jeden szczególny serial. Ty bronisz się jak możesz, że nie chcesz, nie masz czasu, nie zainteresuje Cię pewnie.
Jednak w pewnym momencie ulegasz i oglądasz pierwsze dwa odcinki.
Wciąga Cię. Oglądasz dalej.

Nie wiesz czemu tak się opierałeś, w zasadzie uznajesz, że serial jest wciągający i jest ok. Oglądasz wszystkie sezony.
Wiesz dlaczego to tak działa?
Przerwa między odcinkami, czy nawet przerwa na reklamę w trakcie odcinka pojawia się wtedy, kiedy pozostaje OTWARTA jakaś PĘTLA.

Zobacz, podobnie budowane są wszystkie wątki w serialach.
Dlaczego? Bo w ten sposób można trzymać ludzi w napięciu. Dać im niedosyt i sprawić, że nie mogą się doczekać tego co dalej.

Dowiedz się, jak sprawić, aby zwykła rozmowa w jej głowę weszła tak trwale, jak wyświetlany film,
jak jej ULUBIONY SERIAL który ona cały czas ogląda...?

34 PDF, 445 Stron
 187,90 PLN    117,70 zł
SU Kolekcja 2015 (931)
34 PDF 931 Stron

Oto dlaczego możesz osiągnąć KAŻDY Cel z kobietą, pod warunkiem użycia tych gotowych SZABLONÓW działań:

Ddowiesz się jak za pomocą gotowych SZABLONÓW i Instrukcji jesteś w stanie osiągnąć wszystko o czym marzysz wobec kobiet, a także zdobyć dziewczynę którą bardzo chcesz,
nawet jeśli teraz jeszcze nie wiesz jak się do tego zabrać.

Arsenał gotowych rozwiązań to zdecydowanie inna i nowa strategia, dzięki której perfekcyjnie rozegrasz każdą sytuację, zamiast zastanawiać się co zrobić.

Jeżeli chcesz, aby dziewczytna która Ci się podoba marzyła o Tobie, to nie możesz uczyć się na błędach.

Ktoś już raz wynalazł zamek do drzwi, więc Ty dziś używasz tego opracowanego skutecznego patentu. Nie zastanawiasz się od początku jak zabezieczyć dom kiedy Cię w nim nie ma. Nie starczyłoby Ci życia, gdybyś miał do wszystkiego od początku dochodzić sam.

Chcesz upiec tort, to bierzesz książkę kucharską. Dlaczego podobnie nie miałbyś postąpić, chcąc poderwać dziewczynę swoich marzeń?

Nie ma sensu wynajdywać koła po raz drugi. Korzystanie z gotowych rozwiązań to gwarancja, że ktoś już dawno sprawdził i dopracował to, co robisz.
Jeżeli zależy Ci na dziewczynie i chcesz mieć efekty, to potrzebujesz gotowych instrukcji na każdą chwilę z nią.

Kolekcja SU składa się z 34 poradników tematycznych. Łączna objętość Kolekcji SU wynosi 931 stron.
Kiedy już uzyskasz zamierzony efekt w jej uczuciach, będziesz spijać z nią śmietankę i cieszyć się życiem.

ALE najpierw muszę Cię ostrzec.

Nauka wpływania na kobiety, wasze emocje i uczucia – to poważna sprawa i jeśli masz zamiar tego używać działaj w dobrej wierze.
lub kliknij w:
1 PDF, 30 Stron
1 MP3, 103 Minuty Audiobook
 127,90 PLN    67,90 zł
SU ŚCIĄGA Uwodzenia 2015
1 PDF 107 Stron, 1 MP3 25 Minut

Jak zdobyć dziewczynę używając sprawdzonego Autopilota, nawet jeżeli brakowało Tobie pewności siebie,
nie miałeś pojęcia CO do niej powiedzieć,
ani nie wierzyłeś w siebie bo nic nie wychodziło...?

SU ŚCIĄGA Uwodzenia obejmuje 110 stron dla 14 najważniejszych elementów Modelu Uwodzenia, bardzo konkretne, szybkie i łatwe w użyciu instrukcje, podanych na tacy myślnik po myślniku, krok po kroku.

Z uwagi na fakt, że są to ROZWIĄZANIA gotowe do UŻYCIA od razu,
taki poradnik do idealne narzędzie w PIGUŁCE z szybkimi rozwiązaniami.

Otrzymasz również Audiobook w formie MP3, dzięki temu możesz odsłuchać całości z uwagą wygodnie na słuchawkach.

Ale najważniejsze jest to, że…
Możesz w każdej chwili UŻYĆ Ściągi podczas spotkania z kobietą, podczas gdy idziesz parkiem i widzisz jeszcze z daleka fajne dziewczyny, jeżeli nie wiesz co do nich powiedzieć…

Ja musiałem uczyć się ŚCIĄG (nazywaliśmy je wtedy "Autopilotami") na pamięć.
Ty możesz w trakcie spotkania wyjść do WC i z telefonu przeczytać rozwiązanie do swojej sytuacji.

Widzisz jakie to użyteczne?
To jest narzędzie w polu BEZCENNE.


lub kliknij w:
1 PDF, 132 Strony
1 PDF, 25 Stron
1 MP3, 117 Minut Audiobook
 187,90 PLN    97,70 zł
SU Fabryka Pewności Siebie 2015
2 PDF 157 Stron, 1 MP3 117 Minut

Jak zyskać pewność siebie oraz zacząć sterować otoczeniem i zwiększyć dwagę wobec ludzi,
tak aby to inni codziennie pracowali na Twoją wciąż wzrastającą Pewność Siebie…?

Pewność siebie nie jest dana z góry nikomu, ale...
złamałem system.

Jeżeli nie chcesz stracić reszty życia na byciu słabym, niepewnym i nieśmiałym, to chcę pokazać Ci 17 elementów,
dzięki którym możesz zmienić zupełnie to kim jesteś i zyskać silną osobowość - myślałeś już o tym jakby to było być pewnym siebie i silnym od środka...?

Pewność siebie to jest EMOCJA, to jest odczucie wewnętrzne które w sobie masz, z którym wstajesz z łóżka rano, pewien sposób bycia jaki masz w różnych sytuacjach i zachowania wobec innych.

Dostaniesz więc ode mnie receptę jakie chwile i jak tworzyć, aby na Twój umysł wpływała odpowiednia dawka odczuć pewności.

Nie jakaś mistyczna energia czy cudowne nagrania, które miałyby zaczarować Cię w pewnego siebie, tylko pokażę Ci realne narzędzia, których użycie będzie dla Ciebie bardzo proste.

W ten sposób zaczniesz codziennie i konsekwentnie rozwijać swoją pamięć emocjonalną, która wpływa na Twoje poczucie pewności.


lub kliknij w:
1 PDF, 111 Stron
 97,90 PLN    67,70 zł
SU Mistrz Pierwszej Randki 2015
1 PDF 111 Stron

Jak Poprowadzić Spotkanie z Dziewczyną...?

To unikalne połączenie Taktyk Randki oraz Psychoflirtu i najlepiej sprawdzonych PATENTÓW do użycia podczas PIERWSZEGO spotkania.

Pomyślałem, że wydzielę to dla tych, którzy są zdecydowani naprawdę kompleksowo podejść do tematu i zwyczajnie wymagają WIĘCEJ.
W ten sposób wydzieliłem tę część.
Pewnie większość tego nigdy nie zobaczy i dobrze.

Chcę ujawnić Tobie moje prywatne patenty na dziewczyny, z którymi poznałem się przez sieć i spotkałem.
Pokażę Ci co masz robić, gdzie pójść, o czym rozmawiać, skąd wziąć tematy do rozmowy i jak mówić do dziewczyny, aby nie mogła przestać słuchać.

Pokażę Ci w jaki sposób zaczniesz już od pierwszych chwil wprowadzać dotyk na spotkaniu, budując z nią więź i przyzwyczajając ją już tym samym do Twojego dotyku.

Pokażę Ci jak ją pocałować oraz jak sprawdzić czy jest na to gotowa, pokażę Ci jak z nią flirtować. Pokażę Ci jak być przy niej pewnym siebie, tak aby to ona zastanawiała się jak przed Tobą wypada.

Pokażę Ci jak tworzyć w jej głowie PROJEKCJĘ, dzięki której będzie myślała o drugim spotkaniu jeszcze przed końcem pierwszego.

To wszystko, a nawet więcej pokażę Ci w dodatkowym materiale "SU Mistrz Pierwszej Randki 2015".


lub kliknij w:
6 WIDEO, 80 Minut
1 PDF, 101 Stron
1 MP3, 67 Minut Audiobook
 297,90 PLN    147,70 zł
SU Haker Uwwwodzenia 2015
6 WIDEO 80 minut, 1 PDF 101 Stron, 1 Audiobook 67 Minut

Zwykli użytkownicy skupiają się na tym CO pisać, JAKIE wstawić sobie zdjęcia, JAK flirtować na czacie, CO napisać aby namówić na spotkanie.

Haker działa inaczej.
Podglądamy POTRZEBĘ i „targetujemy” (dopasowujemy) pokierowanie całej rozmowy w kierunku jej wizualizacji.

Wtedy działa prosta zasada – jeżeli potrzebujesz RYBĘ, to szybko zaczynasz potrzebować tego, kto rozdaje WĘDKI.

Dzięki tej technice, staniesz się odzwierciedleniej jej powodu, dla którego ona założyła swoj progil.

Bardzo ważne jest, aby na początku pokazać że masz postawę ODWROTNĄ niż cała reszta napaleńców na portalu.
Co oni robią? Oni się nią podniecają, ubóstwiają, płaszczą się, błagają o odpowiedź, błagają o spotkanie.

Jeżeli masz zdjęcie na którym próbujesz podnieść swoją wartość albo zaimponować, pokazać że jesteś super, to Twój profil i Twoja osoba tracą w jej oczach.

Jeżeli masz 5 zdjęć, każde z innego kraju, mogą być świetne, ale to pokazuje że za bardzo chcesz się chwalić, że wszędzie byłeś.

Pokażę Tobie jaki wybrać serwis randkowy oraz w jaki sposób CZYTAĆ informacje profilowe innych użytkowniczek.

Specjalne nagranie szkoleniowe, na którym dokładnie zinterpretuję moje rozmowy, żeby dokładnie wyjaśnić Ci jak masz z nimi pisać, jak je traktować, jak sprawiać aby szybko chciały się spotkać.
To nagranie wideo jest bezcenne.

Dam Tobie DOSŁOWNY wzór "kopiuj-wklej".
Uzupełnisz jedynie unikalne cechy związane z Tobą.

W ten sposób masz uzupełniony profil w bardzo dobry sposób. Twoje zdjęcia komunikują swoim tłem właściwe odczucia, jakich poszukują dziewczyny które chcesz poznać.
Opis masz intrygujący i wtapiający wzrok w jego treść, a informacje o cechach nie deprymują Cię.
Innymi słowy, można przystępować do właściwej części programu.

Zauważyłem, że kiedy piszesz z nią trochę dłużej, to nie robisz tego tak, żeby za każdym razem witać się i żegnać, rozpoczynać rozmowę i ją kończyć.
Chcę pokazać Ci jedną z moich konwersacji. Istnieje pewien wzór, pewien schemat, którym jadę. Dzięki temu szybko przechodzę od początku, do spotkania, wymiany numerów tel.


lub kliknij w:
- 2016 -SU RAPORT - "Jedna Randka"    1 PDF, 40 Stron
Bezpłatny raport ujawnia METODĘ lepszą niż staranie się o nią, imponowanie jej, czy przekonywanie jej do siebie.

"UŻYJ TYCH 2 METOD I STAŃ SIĘ WYZWANIEM DLA NIEJ,
TAK ABY TO ONA ZABIEGAŁA O CIEBIE..."

1 PDF, 33 Strony
1 PDF, 19 Stron
12 MP3, 37 Minut
 127,90 PLN    77,70 zł
SU Minetaur (5.0) 2016

1 PDF 33 Strony, 1 PDF 19 Stron, 12 MP3 (37 Minut) Audiobook

Wersja 5.0 - "Gucio Dobiera Się Do Miodu Mai"

+ "Trening Pana Sromu" - (zeszyt ćwiczeń - PDF, 19 stron z ćwiczeniami)

Delikatnie ją cmoknąłem, wziąłem głęboki oddech i…
Zrobiłem jej PRZESROGĄ MINETĘ,
jadąc na w miarę prostym autopilocie pewnej sekwencji, technik zrobienia jej minetki w taki sposób,
że poci się, wije i krzyczy - nazwałem sobie ją „Minetaur”.

To było na tyle proste, że prawie o tym nie myślałem, robiłem swoje pamiętając dokładnie o sekwencjach ruchowych,
jednak w praktyce bardzo podniecała mnie myśl związana z widokiem jej zachowania, jej reakcji.

Później cały czas wspominała jak się wspaniale czuła, że to było to, że ona chyba tak naprawdę nigdy wcześniej w życiu minetki nie miała.

Bo te, które miała od innych facetów oceniała miernie, machali językiem jak leci, pomerdali w dziurce,
potem trochę dzyndzla i tyle było z pieszczot oralnych.

Minusem było to, że po takiej minetce oczekiwała ode mnie mega wielkiego pogromu w seksie, ale to osobny temat.

Tamtego wieczoru nie dostała nic więcej.
Po masażu i minetce siedzieliśmy razem, wciąż słuchając tej muzyki i dopijając wino oraz przy okazji hektolitry wody.lub kliknij w:SU Komunikacja Zmysłowa - PRZYKŁADY 2016    1 PDF, 28 Stron
Schematy i Przykłady Komunikacji Zmysłowej, dzięki której od razu zauważysz iskry w jej oczach...

Jak Działają Słowa? Użyć Komunikacji Transowej Zdanie Po Zdaniu?

Możesz opisywać emocje i stany, przeczyć im.
Wtedy ona zacznie odczuwać to w trakcie Twoich słów.

PRZYKŁADY.
Do 11. kwietnia, do godziny 23:59.


Pozdrawiam
F.Płatności wykonuje:Aby dokonać zamówienia, kliknij "Dodaj Do Koszyka" i wypełnij wymagane dane. W dalszym kroku będziesz mógł wybrać pomiędzy szybką płatnością elektroniczną, a tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym. Zakupiona publikacja zostanie dostarczona na Twoją skrzynkę email. Składając zamówienie oświadczasz, że akceptujesz regulamin.
DANIEL BLASHCHUK LTD
71 Sutton Hall Road, Hounslow, London
TW5-0PX, United Kingdom
+48 794 92 5555, f.daniel@psychotechniki.pl
Company No. 09336492

REGULAMIN