Zabezpieczenie przed Zdradą

  • by

Zabezpieczenie przed Zdradą

Analiza przypadku
– inny facet zaczyna podrywać Twoją dziewczynę.
To czy jemu się powiedzie, wynika w bardzo dużym stopniu z Twojej reakcji na ten fakt względem swojej kobiety.

Istnieje parę sposobów na to, żeby osłabić jej znajomość z jej kolegą, ale…

Po pierwsze – fundamentalna sprawa:

Ty nie możesz pokazać w żaden sposób, że traktujesz jej kolegów jako zagrożenie dla siebie.
Przeciwnie.

Pokaż jej, że masz to w dupie. Ale nie masz JEJ w dupie, tylko nie widzisz w żadnej z tych osób jakiejkolwiek dla siebie konkurencji.

To TY z nią jesteś.

To z TOBĄ się rżnie w co którąś noc.

To Ciebie poznała i to z Tobą ma zbudowane wiele bezcennych wspomnień.
A oni? A kim k… oni dla niej są?

To nie jest ta półka, rozumiesz? To nie jest tak półka porównań.

I ona musi wiedzieć, że Ty to czujesz, że pozornych konkurentów postrzegałbyś prędzej jak takie małe robaczki niewiele warte, niż jako strach przed innym chłopakiem który rozmawia z Twoją dziewczyną.

Dalej dobrym sposobem jest nie walka z wiatrakami, a odwrócenie jej uwagi od tamtego faceta. Najlepiej użyć do tego opisanej w tym materiale technice niedostępności, technice zazdrości oraz technice wywoływania poczucia straty. Jej uwaga nakieruje się z powrotem na wasz związek, na Ciebie, jej codzienne przyjemne emocje zaczną być znów związane z Tobą.

Jeżeli ona codziennie ma dużo fajnych emocji i OBCY FACET JEST ICH ŹRÓDŁEM to ona zacznie się przyzwyczajać do NIEGO.

Źródłem pozytywnych emocji TWOJEJ KOBIETY, źródłem przewodniej radości, seksualnych doznać, czucia się atrakcyjną, podziwianą, adorowaną, podrywaną, MASZ BYĆ TY, A NIE JAKIŚ INNY FACET.

Ponieważ jeżeli on stanie się źródłem jej fajnych emocji, ona szybko stanie się jego i to wpłynie na osłabienie siły więzi emocjonalnej z Tobą. Emocjonalnie inny facet zacznie zajmować miejsce najbardziej podniecającego kąska w jej życiu.

Po pierwsze – odwrócenie uwagi, kobieta działa przed siebie kiedy zaplecze ma bezpieczne, ponieważ potrzebuje wewnętrznie poczucia bezpieczeństwa i gruntu w sytuacji rozdarcia. Małpka nie puści się pierwszej gałęzi, dopóki dobrze nie złapie się drugiej. Jeżeli pierwsze drzewo zacznie się trząść, zabierze drugą łapkę z powrotem i obiema będzie się trzymać pierwszego drzewa by nie spaść – cała uwaga zostanie nakierowana na pierwsze drzewo.

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply