Zadaje się z Tobą, więc chce być zerżnięta

  • by

Zadaje się z Tobą, więc chce być zerżniętaChcesz przelecieć dziewczynę? Facetom na ogół wydaje się, że dziewczyny zdają sobie w pełni sprawę ze swojej atrakcyjności.

Więc atrakcyjna dziewczyna wie dokładnie, że może mieć każdego faceta na imprezie jakiego sobie wybierze, bo gdy podejdzie do niego i oznajmi swoje zamiary, on i tak poczuje, że to chyba najszczęśliwszy dzień jego życia.

Otóż takie widzenie sprawy jest kobietom totalnie obce. One tak nie widzą sprawy.

Gdyby tak myślały, poczułyby się pewniej, bo spadłaby z nich silna presja, aby nie zostać odrzuconą.

Ona ma takie same cielesne zachcianki seksualne jak Ty, tylko obnoszenie się z nimi wobec świata zewnętrznego jest odmienne, bo taką mamy kulturę społeczną.

Ty chcesz przelecieć dziewczynę, a ona będąc „niedostępna” przez pierwszą randkę myśli, że to podnosi jej wartość w Twoich oczach, bo inaczej wyszłaby na łatwą i pomyślałbyś sobie o niej źle!

Po pierwsze, zastanów się jak reagujesz, kiedy podoba Ci się atrakcyjna kobieta. Chcesz się z nią całować? Chcesz taką dziewczynę przelecieć? Chciałbyś przeżyć z nią namiętną noc? Jeżeli nie, kup sobie chomika i baw się dobrze.

Czy umiesz sobie wyobrazić sytuację, w której kobieta której się podobasz nie chce tego samego od Ciebie?

Umiesz sobie wyobrazić, że kobieta przyszła na spotkanie / randkę z facetem który jej nie pociąga? Z którym ona nie chce się całować, takim który jej nie interesuje?

Fakt, że ona jest z Tobą na kolejnym spotkaniu lub randce świadczy sam za siebie, że się jej podobasz.

Czy gdybyś był na randce z atrakcyjną kobietą, która Ci się bardzo podoba, odmówiłbyś pocałunku?
Ona również nie, skoro już tam jest, to takie proste, a jednak niezrozumiałe dla większości.

Jak będziesz przy niej emanował nastawieniem, że chcesz poznać dziewczynę porządną, która się bardzo szanuje, jest uczuciowa i mądra, bo chcesz przed nią zabłysnąć – to ona taka dla Ciebie będzie i „da Ci po 3 miesiącach chodzenia.”
Po prostu będzie taka jaka myśli, że Ty chcesz aby ona była.

A Ty nadal będziesz się zastanawiał jak tą dziewczynę przelecieć.

A robi to by bardziej Ci się spodobać i byś bardziej na nią poleciał. W jej oczach to ona Cię wyrywa i bajeruje i myśli, że Ty tego nie widzisz.

Jeżeli Ty jesteś otwarty, seksualny i odważny wobec niej, to i ona przy Tobie pozwala sobie względem Ciebie na więcej. Bo wie, że może, bo Ty to akceptujesz.

Zawsze zakładaj, że jej zainteresowanie Tobą jest tak samo jak Twoje nią – se-sualne. Nie znacie się, a rozmawiacie ze sobą.

Załóż, że to że rozmawia z Tobą chociaż się mało znacie, flirtuje z Tobą i testuje, chce tańczyć, w gestach dotyka Cię, oznacza że chce seksu z Tobą, dlatego kręci się wokół Ciebie, bo chce być zerżnięta.

Mało się znacie i nagle chcecie ze sobą rozmawiać. To logiczne, że ona ma emocje i chce więcej. Lubi to, a Ty jesteś, po prostu. Tak jak i Ty to lubisz i masz ją przed sobą.

Wydaje Ci się, że dziewczyna która mało się zna z chłopakiem i rozmawia z nim od 20 minut na imprezie, o niczym na jego temat nie myśli?

A wiesz dlaczego najpewniej nie będziecie się całować? Bo na 90% Ty tego nie zrobisz. Nie pocałujesz jej, mimo że ona jest Tobą zainteresowana, mimo że przyszła na randkę lub spotkanie, mimo że chce.

Co innego, gdyby zrobiła to sama. Albo emanując swą kobiecą seksualnością, powiedziałaby do Ciebie „pocałuj mnie”. Wtedy byś to zrobił.

Powiedzmy sobie wprost, która kobieta będzie dawała Ci wskazówki kiedy masz ją całować, a kiedy robić inne rzeczy?
Żadna.

Która natomiast będzie zainteresowana seksualnie mężczyzną, z którym zdecydowała się iść na randkę / na spotkanie?
Każda.

Inaczej nie byłoby jej tu.
Kobieta nie idzie na spotkanie „tak o”, bo nie ma co robić.

Podobnie Ty, nie pójdziesz na randkę z laską, która Ciebie nie kręci i jest brzydka. Sam fakt tego, że ona umówiła się z Tobą, chociaż mogła odmówić, coś oznacza.

Ale nie będzie to miało najmniejszego znaczenia, jeżeli Ty nie podejmiesz jakiejś inicjatywy, jeżeli chcesz tą dziewczynę przelecieć nie możesz pokazywać, że jesteś taki porządny i potrzebujesz związku i miłości. Bo sobie poczekasz.

Co wam z miłego spotkanka, na którym sobie pogadaliście? – i Ty wielki rycerz, dzielnie dzierżący order mokrego kwiatuszka – podszedłeś, usiadłeś, pogadałeś, opowiedziałeś 5 historii, ona to odwzajemniła. Fantastycznie. I co dalej?

Moja rada: nie całuj jej, nie dotykaj jej, bo… zniszczysz piękną przyjaźń! (sarkazm)

Pozdrawiam
F.

Leave a Reply