Zależy mu, więc nie dostanie

  • by

Kobieta lubi mieć przewagę nad mężczyzną, zwłaszcza jak widzi, że on czegoś pragnie, a to do niej należy ostatnie słowo.
Pamiętam jak ze znajomą z imprezy wychodził chłopak, który się uparł że nas odprowadzi do domu. Spojrzałam na niego z pogardą i mówię: „skoro mieszkasz na jednym końcu miasta, to po co masz iść z nami na drugi jego koniec?”. Chłopak się uśmiechnął i powiedział, że chce się napić gorącej herbaty. Koleżanka nie była zainteresowana tym, aby on nas odprowadzał, a czasami ma problemy aby powiedzieć coś wprost więc odparłam, że nasza herbata jest przeznaczona dla wyjątkowych osób. On nadal używał argumentów, dlaczego powinien nas odprowadzić. Jednym z nich było to, że za dwa dni wyjeżdża z Polski. Kolejny jego argument, który został odparty.
Cała sytuacja zakończyła się tym, iż weszłyśmy same do taksówki i wróciłyśmy do domu. To czy on mógł wrócić z nami czy też nie zależało od nas.
Chłopak nie zbudował na tyle zaufania, by można mu zaproponować tą herbatę – podejrzewam, że zdziwiłby się otrzymując ją faktycznie o 5 rano, a nie to czego oczekiwał.
Większość facetów stawia sobie jakiś cel, który za wszelką cenę chce realizować! Co się pojawia w głowie dziewczyny? Jak on czegoś bardzo chce to mu tego nie dam. Ja jestem górą ja decyduję. Natomiast, gdyby było mu to obojętne, wówczas powstałaby normalna rozmowa, a nie masa argumentów.
Kto wie, jakby się to zakończyło w tych dwóch przypadkach.

Gwiazda

Zależy mu, więc nie dostanie
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz