Zdrada z Hiszpanem

Zdrada z Hiszpanem Jestem z chłopakiem 6 lat i nie całe 2 miesiące, w lipcu tego roku zdradziłam swojego ukochanego chłopaka którego bardzo kocham i dobrze mi z nim.
Od 5 lat jesteśmy w Hiszpanii i po jakimś czasie zakochał się we mnie Hiszpan z którym pracuje obecnie, mówił mi, że mnie kocha i że bardzo na mnie mu zależy i że chce mieć ze mną dzieci itd… tak na prawdę nie wierzyłam mu że mnie kocha.
Pisał do mnie na Facebooku, dość długo to trwało nie pamiętam ile czasu ale było to kilka miesięcy przed zdradą tłumaczyłam mu że go nie kocham że nie chce i nie będę z nim ale on się uparł i pisał dalej ze mą potem było tak że odkąd znajomy szukał i znalazł hale gdzie można było naprawiać zepsute samochody i oczywiście wciągnął w to mojego chłopaka.
Nie chciałam żeby pomagał koledze w tym, ale ja głupia się zgodziłam, że może z nim robić i zarabiać kasę potem coraz częściej zostawałam sama w domu przez 6 dni w tygodniu i nawet w weekendy i wracał późno. Było mi bardzo smutno samej w domu siedzieć z kotem i chciałam założyć własną rodzinę mieć dzieci, męża ale on nie chciał bo hala była ważniejsza niż ja i moje uczucia.
Tęskniłam za nim gdy go nie było, było mi smutno i ciężko bez niego nawet już nie umieliśmy rozmawiać ze sobą bo oddalaliśmy się  trochę od siebie. Kiedy  wyjeżdżał z domu to pomyślałam sobie a po pisze trochę z Hiszpanem co mi tam. Poznam go, zobaczę jaki  jest.
Doszło do tego, że nie mogłam przestać pisać z nim, nawet po kryjomu, tak żeby mój chłopak nie wiedział o czym z nim piszę. Gdy rozmawiałam z Hiszpanem w pracy i po pracy na Facebooku to potem się w nim zakochałam, uczucie rosło. Ukrywałam to przed ukochanym i udawałam, że Hiszpan nic dla mnie nie znaczy, że to zwykły znajomy  i nic do niego nie czuje, nie chcę z nim być bo zależy mi tylko na partnerze.
Myliłam się w lipcu tego roku zdradziłam chłopaka z Hiszpanem poszłam się z nim spotkać i porozmawiać ale po kilku minutach doszło do czegoś czego nie powinnam zrobić doszło do stosunku i się stało. Oszukiwałam swojego partnera. Ciągnęłam ten romans rok czasu. W końcu poczułam, że odżyłam.
Jednak to nie była miłość, tylko jakaś odskocznia od życia codziennego. Kiedy kochanek chciał ode mnie wielu wyrzeczeń, chciał abym zostawiła swojego partnera i związała się z nim, musiałam to zakończyć bo stało się to zbyt niebezpieczne – większe prawdopodobieństwo, ze zdrada się wyda. Nie żałuję tego co się stało, ale wolałam zostać z partnerem – w końcu tyle lat już ze sobą spędziliśmy, a ja nie chce zaczynać wszystkiego od początku, no i w jakimś stopniu go kocham.

Oryginalne źródło pochodzenia tekstu: http://www.zdradzeni.info/news.php?readmore=3097

 

Pozdrawiam
F.

PS: Jeżeli interesuje Cię to co czytasz,
możesz skorzystać z darmowego KURSU, jaki przygotowałem dla Ciebie, aby zebrać wiedzę w CAŁOŚĆ:.

Ten podręcznik jest CAłKOWICIE darmowy,
jednak dziĘki zawartej w nim wiedzy,
Twoje rozmowy z kobietą już NIGDY nie będą takie same.

Ten niezwykły materiał udostępniam tutaj:Zdrada z Hiszpanem
Zdrada z Hiszpanem

Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz