Zdradziłam przez Ciebie

  • by

Zarówno Wy jak i my kobiety dobrze wiemy, że żadna z nas nie dopuści się zdrady swego faceta na którym jej zależy, którego kocha i z którym czuje się dobrze. Nie będzie chciała tego zmienić za nic w świecie, nawet nie będzie się rozglądać za innymi, a sama myśl o tym, że mogą nie być razem jest dla niej przerażająca.
Przysięgała wierność a co? – zdradziła. To nie dzieje się od tak bo mi się chce. Wszystko zaczyna się kiedy związek przechodzi mniejszy bądź większy kryzys. Kobiety zaczynają czuć się niedocenione, w związku zaczyna panować rutyna i wszystko co się dzieje dookoła to już tylko przyzwyczajenie. Też jest inna strona medalu. Są to długoletnie związki, w których zamiast brnąć do przodu stoicie w miejscu. Po pewnym czasie wasz związek staje się nudny. Kobieta już zna Cię bardzo dobrze, wie czego może oczekiwać z Twojej str., zna Twoje potrzeby seksualne. A niestety (nie da się tego uniknąć) spotyka codziennie na swojej drodze wielu różnych mężczyzn. A nawet ich poznaje. Rutyna w związku, nuda, przyzwyczajenie, brak nowych doświadczeń a wtedy w głowie kobiety rodzi się pytanie-”Jakby to było z innym?”, „A może byłoby znacznie lepiej, ciekawiej?”
Ona potrzebuje powiewu świeżości. Ale dlaczego to musi być ktoś inny? To powinno być Twoje zadanie! A nie jakiegoś dupka spotkanego gdzieś na „ulicy”.

J.J.

Zdradziłam przez Ciebie
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz