Znaki zainteresowania kobiety

  • by

Znaki zainteresowania kobietyOna daje Ci znaki zainteresowania i po chwili nie jest zainteresowana.
A Ty zastanawiasz się o co chodzi.

Zapewne przypominasz sobie nie jedną sytuację, kiedy wychodząc wieczorem z domu nastawiłeś się na podryw w klubie wieczorowym. Wchodzisz do środka, leci fajna muzyka, pełno ciekawych kobiet dookoła i wszystko dokoła mówi Ci że czujesz ten klimat.

Rozglądasz się, wypatrujesz dziewczynę do której chcesz podejść.
Nawiązujesz kontakt wzrokowy, gdyż zdajesz sobie sprawę jak istotny jest on dla dalszej interakcji.

Wymiana spojrzeń, widzisz zainteresowanie z jej strony – no jak tu nie podejść(?!)
Podchodzisz, siadasz, zaczynasz rozmowę i nagle bum!

Dziewczyna rozgląda się dookoła, pokazuje brak zainteresowania, zaczyna Cię testować(„dlaczego podszedłeś akurat do mnie?”, ”dzisiaj bawię się sama”, „mam faceta”) – oczywiście, znając idealnie zachowania kobiet będziesz wiedział co to oznacza i jak z tego wybrnąć, jeżeli jednak nie, czytaj uważnie.

Zapewne zadasz mi teraz pytanie: dlaczego niektóre kobiety na początku są takie oschłe, obojętne? Odpowiedź jest prosta. Dziewczyna nie chce wyjść przed facetem na łatwą, na tą która tylko czekała, aż ktoś do niej podejdzie.

Nie oszukujmy się – dziewczyna strojąc się na dyskotekę / do pubu nie robi tego dla siebie! Ona chce się pokazać dla płci przeciwnej, przyciągnąć ją, dlatego od samego początku odcedza tych, którzy nie podołają jej wymaganiom od tych, którzy są naprawdę atrakcyjni z zachowania!

Tak. Kobieta idzie do klubu poznać faceta! Ona sama tego nie zrobi, bo w jej głowie jest stereotyp: to on powinien do mnie podejść, dlatego czekana tego odpowiedniego.

Informacja dla Ciebie – początek Twojej interakcji z kobietą jest decydujący!

Nie możesz pokazać się jako facet mało pewny siebie, facet który na tekst „dlaczego podszedłeś akurat do mnie?” odpowie: „ a tak Ooo”.
Dla niej liczy się facet z jajami. Facet, który powie: „wydałaś mi się ładną i fajną dziewczyną… stamtąd gdzie stałem.” 🙂

Pierwsza rozmowa z kobietą to przede wszystkim testowanie z jej strony. Ona chce wiedzieć kim jesteś, co robisz, czy masz dziewczynę. Dlaczego? Proste.

Jeżeli wydasz się atrakcyjnym facetem będzie widziała w Tobie kogoś więcej i będzie chciała się o tym przekonać na kolejnych spotkaniach.

Dlatego nie możesz dawać jej wszystkich informacji o sobie jak na tacy.  Niech ona poczuje ten niedosyt, niech sama pragnie spotkania z Tobą!

Co się stanie jeżeli postąpisz niewłaściwie?
Zgadnij?

Przypomnij sobie ile razy spotkałeś się z sytuacją, w której zastanawiałeś się dlaczego kobieta po pierwszym spotkaniu się nie odzywa, nie odbiera, nie odpisuje!
Spowodowałeś, że ona poczuła przesyt, utraciła wewnętrzną potrzebę zagłębiania się w Ciebie bardziej.

Rozmawiała z Tobą dla czystej rozmowy, dla zabicia czasu – w momencie kiedy jej koleżanki szalały, gdzieś na parkiecie!
Ty wróciłeś do domu piszesz do niej, dzwonisz – zero odzewu – tak, już wiesz gdzie tkwił błąd.

Pamiętaj o jednym, że rzadko która kobieta pierwsza napisze do Ciebie, czy też wyjdzie z propozycją spotkania! Jednak będzie spoglądać przez pół dnia na telefon i zastanawiać się kiedy zadzwonisz, czemu nie piszesz. To Ty musisz pierwszy się odezwać.

Zastanawiasz się zapewne teraz, jak powinna wyglądać idealna interakcja z kobietą. Najważniejsze jest pierwsze kilka minut, ponieważ pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz.
Gwiazda 2010, trenerka SU w latach 2008-2011

W momencie kiedy zauważysz nasilające się niewerbalne znaki zainteresowania, których kobieta najczęściej nie jest świadoma, takie jak:

  • zabawa włosami, słomką, kolczykami, łańcuszkiem, szklanką;
  • przygryzanie warg, oblizywanie kącików ust;
  • pochylenie ciała w Twoim kierunku;
  • ruchy posuwiste wykonywane ręką lub nogą;
  • spoglądanie na Twoje usta;
  • nieśmiałość w trzymaniu kontaktu wzrokowego lub odważne spojrzenie;
  • duży ładny uśmiech;
  • itp.

oznacza to, że kobieta jest wstępnie zainteresowana Tobą seksualnie.
W fazie nawiązywania kontaktu, kobieta najsilniej testuje mężczyznę. Testuje, czyli sprawdza za pomocą wysublimowanych kobiecych testów czy faktycznie jesteś tak interesującym facetem, czy jedynie jest to jej mylne wrażenie – w końcu Cię nie zna.

Testowanie polega na kategoryzowaniu i szufladkowaniu Ciebie oraz Twoich zachowań w jej kategoriach poznawczych.
Ten proces nazywamy kwalifikacją.

Mechanizm ten jest o tyle ciekawy, że sprawdza spójność Twojej osoby z jej pozytywnym wrażeniem na Twój temat.
Niewerbalne (nieświadome) znaki zainteresowania, to nic innego, jak oznaka delikatnego stresu.

Podobny stres ludzie odczuwają, kiedy pierwszy lub drugi raz mają wystąpić przed większą publicznością – miętolą wtedy długopis, bawią się rękoma lub celowo chowają je z tyłu by tego właśnie nie robić.

Takie nieświadome, choć często uświadomione, gesty mowy ciała pojawiają się najczęściej wtedy, kiedy chcemy się dobrze zaprezentować, być dobrze odebranymi przez drugą stronę.
Taki stan umysłu w dziewczynie z którą rozmawiasz jednoznacznie wskazuje na jej zainteresowanie Twoją osobą.

Kiedy ona rzuca Tobie kolejny znak zainteresowania (IOI),
Ty rzucasz kolejną kwalifikację, zabranie lub wyzwanie w jej stronę.

Pozdrawiam
F.
Znaki zainteresowania kobiety
Latest posts by F. (see all)

Dodaj komentarz